Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randizok egy lánnyal, de bent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy lánnyal, de bent dohányzik a szobájában. Ti hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy dohányzik, én nem dohányzom, amikor találkozgattunk, nem gyújtott rá, figyelt is erre, hogy ne is legyen ilyen szaga amikor megjött. Viszont nemrég FaceTimeoztunk, és egyszer csak azt láttam, hogy a szobájában gyújtott rá. Kicsit megdöbbentett, hiszen gondolom milyen szag lehet ott bent, el is ment a kedvem egy kicsit. Ti mit tennétek? Volt már olyan kapcsolatotok ahol bent dohányoztak?

2023. aug. 25. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Kizárt, hogy ilyen személy nekem kellene.
2023. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Dugd meg aztán lapát
2023. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Eleve így nincs is értelme. Nem zavar ha valaki dohányzik, mert az ő dolga. De mivel én nem dohányzok, így nálam kizáró ok ha a lány igen. A kérdés, hogy megtudsz-e ezzel békélni.
2023. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok a bent dohányzás. A szoba meg a lakás nem hamutartó. Tudok kompromisszumot kötni azzal ha valaki cigizik hiszen attól lehet megfelelő partner viszont inkább kerülöm mert én nem cigizek.
2023. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igénytelen
2023. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
🤢🤢🤢🤮🤮🤮
2023. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Red flag nálam, több okból is.


1. Igénytelen, ha saját szobájába cigizik, akkor mindene büdös. Hogy lehet cigi füstben aludni? Totál undorito, eleve a cigi is az számomra, de az a legalja.


2. Nem tudnék megcsókolni ilyen nőt, az első barátnőm cigizett, azóta én olyat keresek, aki nem cigizik.


3. Nem jönnénk ki jól, mert úgy is azt akarnám, hogy szokjon le, mert nem tudom elfogadni és ez vita majd szakításhoz vezetne.


4. Nem adnék pénzt a cigire. Sokszor volt, hogy az ex is pénzt kért cigire, én meg nem adok ki pénzt olyanért, ami zavar. Ebből is vita lenne.


Szóval a cigi alapból kizáró ok, se e cigi se semmi ami füstöl.

2023. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Mit rinyàltok? Szex utàn egyből ràgyújt ő is. Tök menő 🤭😂
2023. aug. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát én se engedném, vagy mehet amerre lát.

De már össze se jönnék vele, még ha az utcán bagózna is.

2023. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bagós alapból kizárt nálam.
2023. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!