Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnöm azt szeretné hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm azt szeretné hogy kezdjek el erényövet hordani. Nála lenne a kulcs és szerinte jót tenne a kapcsolatunknak én kicsit félek töle nem tudom milyen érzés és meg-e tudnám szokni. Most dobta fel ezt az ötletét szerintetek válalljam?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 18:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
gondolom az ilyenek azt is élveznék ha börtönbe kerülnének 10 évre
2023. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
persze egy olyan cellába ami olyan kicsi hogy nem lehet lefeküdni
2023. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

#31-#32

Akinek semmi infója nincs a témáról az minek okoskodik bele?

2023. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Sztem vállald be, egy próbát megér.

Fontos tudni hogy ezek játékszerek, főleg ha műanyagot veszel, akkor azért nem olyan nehéz kiszabadulni belőle, ha mégse tetszene.

De a BDSM alapszabálya h mindig a két fél beleegyezésével történhet és kell hogy legyen vmi menekülőszó (vagy ebben az esetben megbeszélni, hogy ha tényleg nagyon úgy döntesz, h utálod, akkor abbahagyjátok a játékot)


Mi is kipróbáltuk, és nekünk is bejött. Igaz, én nem hordom folyamatosan csak néha kerül fel. Van hogy csak pár órára, de van hogy egész hétvégére.

Az biztos hogy jót tesz a kapcsolatnak. Egyrészt egész megváltozik tőle a szexuális élet, meg a párkapcsolati dinamika. Sokkal figyelmesebb, odaadóbb vagyok ha rajtam van. A feleségem meg tökre élvezi a sok kényeztetést amit kap. (Persze megkapná enélkül is de tény ami tény, a munka, szürke hétköznapok rutin hajlamosak az emberrel elfelejtetni h a párját néha elkényeztesse.) Nameg persze, azt is tudja, hogy ha felkerül rám hétvégére, akkor minden házimunkát megcsinálok csak hogy vasárnap végre levegye, és addig ő lazíthat..

2023. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalhatod, de a havi 1x-ig nem szabad eljutni. Hetente 1-2 szex azért kell. Ha tovább akarja hordatni, akkor ennyi, ez nem kényszer, hanem csak egy játék, ami közös beleegyzésen alapul.
2023. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül bevállaltad?
2023. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!