Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hosszútávú kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hosszútávú kapcsolatban volt már hogy kívántátok az új farok újdonságát?

Figyelt kérdés

Ha szuper a szex a kapcsolatban normális vágyni arra az izgalomra amikor először látod valaki új farkát?

De tényleg szuper a szex a pároddal, csak az az első izgalom nincs már.


2023. aug. 23. 10:45
 1/10 anonim válasza:
73%
Szereted még egyáltalán a párod? Ha más farka hoz izgalomba téged az már rég nem jó.
2023. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Gondolati szinten eszembe jut, de sosem tartósan. Illetve a következő szex teljesen el is hessegeti. Max ha itt ott olvasok valami izgit akkor jut eszembe.
2023. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Akkor volt ez mikor már kihűlt a kapcsolat

De akkor szakítottam és jöhetett az új fsz


N

2023. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hűlt ki és szeretem is. Csak már ismerjük egymást és nem láttam más farkat 8 éve.

Ismétlem szuper a szex.

2023. aug. 23. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ez a farok màr unalmas ennyi idő után,màsik jobb.
2023. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Nàlunk volt hasonló. De megoldottuk :)

27F - 22L

2023. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
A legtöbb nőt csak az újdonság miatt nem érdekli új fasz, biztos van kivétel is.
2023. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6osék többeseznek, ahogy gyanítom😁
2023. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Szeretem az újdonságot, de fiatalon nem egy kapcsolatom ment rá a hűtlenségre, úgyhogy mostmár elfojtom magamban az efféle kiváncsiságot.
2023. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze.


#1, semmi összefüggés. Szeretem párom, szeretem imádom a farkát, jó vele az együttlét még mai napig is. De az új izgalma az teljesen más kategória.

De természetesen csak vágy marad, mert itt jön amit te írsz. Hogy szeretem.

2023. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!