Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek honnan lehet azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan lehet azt mondani hogy egy nő ribisen öltözködik ?

Figyelt kérdés

Honnan lehet azt mondani hogy egy nő ribisen öltözködik ?

A mai Fast Fashion cégek azért sok esetben eléggé rá is mennek ,hogy a csajoknak kint legyen mindenük a ruhából.


2023. aug. 22. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hu én szeretem amikor ribis a barátnőm
2023. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dóri19$ ***** válasza:
100%
Sokat vagyok miniszoknyaban meg harisnyaban 19L
2023. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid szoknya picsa naci cici ki dobva hozzá tesszem én is így öltözők :)
2023. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Laza szórakozáshoz teljesen jó ha provokatívan öltözik, ha mindenhova akkor ribis.
2023. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak aztán ne csodálkozzon, ha megbámulják :D
2023. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én topban és biciklis gatyában szoktam lenni. Itt ezen a fórumon olvastam, hogy néhányan ezt is "ribisnek" tartják, mert kiadja a popsi formáját, adott esetben mást is, mivel testhez tapad. Szerintem ez hülyeség, én szimplán sportosnak tartom ezt az öltözködést. Az utcán sem tettek rá soha megjegyzést.
2023. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában a nők szokták a konkurrenciát az öltözék miatt leribizni. Nálam nem létezik ilyen kategória. A Kádár rendszerben, amiben én felnőttem, nem léteztek prostituáltak. Csak közveszélyes munkakerülők voltak. A korombeli vénlányoknak már mindegy mit hordanak, a fiatalokhoz meg öreg vagyok.
2023. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Prostituáltak mindig is léteztek.
2023. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy kipakolnak mindent, nem lehet ribisnek nevezni. De ha ízléstelenül teszi ezt valaki, az ribis.
2023. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha lenge szoknyában bedől és kil@tszik a pin@ja.
2023. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!