Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az hogy egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy fiú csak online akar szexelni élőben meg nem?

Figyelt kérdés
Én vagyok az idősebb ha ez számít valamit. Már egy ideje húzzuk egymást online.
2023. aug. 21. 08:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%

Barátnője van, ezért lépni nem akar, csak kell egy kis plusz izgalom.

Kicsi a farka, vagy más baja van, aki miatt nem mer élőben.

Esetleg kényelmes, neki ennyi is elég, tenni már nem akar érte. Vagy nem tetszel annyira, hogy felálljon érted a kanapéról.

2023. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akar valójában semmit, szexet sem.

Sajnos sokadszorra futok bele olyan férfiba én is aki az internetes "kapcsolaton" kívűl mást nem akar. Beszélünk a szexről, képeket kér de találkozni nem akar.

Szóval saját tapasztalatom szerint azért mert semmi komolyat nem akar.

2023. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyenek kapcsolatban vannak.
2023. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Csak szex lett volna, én mentem volna hozzá mert ő már egyedül él. Csúnya sem vagyok. 😂

Lehet lenne barátnője? De akkor hogy van fent társkeresőn?

2023. aug. 21. 08:44
 5/36 A kérdező kommentje:

Szerintetek olyan nem lehet, hogy én eléggé tudom mit hogy akarok, mit szeretnék, és fél hogy nem tud majd megfelelni ennek? Mert azt éreztem hogy nem bízik teljesen magában.

Vagy ez hülyeség, ez miatt nem hagyna ki szexet?

2023. aug. 21. 08:50
 6/36 anonim ***** válasza:
78%

Simán fent lehet társkeresőn, ezek nem zárják ki egymást szerintem.

Lehet megijedt mert túl jó csaj vagy?!:D

2023. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, azért elég jó pasi ő is. 😁 De mit csináljak vele hogy randizzunk? Csak egy találkozót kellene összehoznunk és utána már biztos nem lenne gond.
2023. aug. 21. 08:57
 8/36 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akar semmit az ilyen tipusú férfiaknak megfelel az " online szórakozás". Tenni pedig nem szeretnének semmit azért, hogy a való életben is megtörténjenek azok a dolgok amiről online beszéltek.
2023. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk semmit nem kéne tennie amúgy se, de értem.😄 Vagyis nem, de elfogadom ezt a véleményt is. Viszont én inkább arra gondolok hogy tart tőlem, és inkább arra adjatok tippeket mivel tudnám elhitetni vele hogy elég jó lenne nekem vele bárhogy is alakulna.
2023. aug. 21. 09:06
 10/36 anonim ***** válasza:
65%

Lehet önbizalom hiányos, valami miatt amit cinknek érez. Mert elvileg nincs barátnője, egyedül él, nem rossz faszi és még is fosik?

Dumálj le vele egy szexmentes élő talit, kávé, iszogatás akármit, 1-1,5 óra bőven elég.

Legalább is én egyszer ezt csináltam egy idősebb nővel, én magabiztos lettem, neki megy a plusz pont volt, hogy nem elsőre az ágyba megyünk annak ellenére, hogy kifejezetten szexpartnert keresett.

2023. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!