Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy még kamaszkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még kamaszkor után is szokott éjszakai magömlésem lenni?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, de néha még mindig megtörténik velem. Majdnem mindennap van szex vagy kiverem, de így is megesik. Spontán hogy mikor fordul elő, olyan is volt, hogy előző este volt szex, aztán álmomban is eldurrantam. Van olyan hogy valakinek egész felnőttkorában van éjszakai magömlése? Mással is előszokott fordulni?

2023. aug. 18. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Pont tegnapelőtt volt egy fasza, cseleényes álmom, amiben egy nagymellű lány a végén elkezdte a kézimunkát, elhúzódtam, majd közelebb nyomta a mellét és arra ébredtem, hogy durrr. Nincs most szexuális életem, néha előfordul. 34F
2023. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előfordul pl ha sokáig nem csinálod és sok vitamint is viszel be.

Volt idő amikor mindig valamilyen tojásos reggelivel kezdtem akkor volt jellemző ez.

2023. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46 vagyok de még soha nem történt velem ilyen.
2023. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!