Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmusa tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmusa tényleg csak a nők 1/3 képes? Mi a különbség a csikló és hüvelyi orgazmus között?

Figyelt kérdés

Férfiaknak el lehet magyarázni?


Exemnek akivel 4 évig együtt voltam.

Mikor a csúcs közelében volt osszehuzodott akor ő is vadul mozogni ficankolni kezdet és mikor elment ellazult a huvelye akor már érzékeny lett neki

De 20 30 perc szünet után lehetett újabb menet .


Szóval hüvelyi orgazmus csak 1 lehet egyszere csiklos az lehet egymás után sok ?akor a hüvely nem lesz érzékeny?


Csiklosan nem csináltuk mert én nem szeretek nyalni és ujazni ő se kapta be az enyém.

Csak dugni szerettünk.



2023. aug. 17. 19:49
 1/8 Csicuki ***** válasza:
86%
Szerintem miután vannak olyan nők akiknek csiklós sincs simán elképzelhető az 1/3 arány a hüvelyi orgazmusról
2023. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Hüvelyi után nekem is több időre van szükségem. Jó fél óra nem kell, de még az érintés sem esik olyan jól közvetlen utána

Csiklóval rögtön megy egymás után is. Meg közvetlen utána rögtön lehet dugni is.

A csikló orgazmus nekem olyan gyors tűzoltás szerű, a hüvelyi sokkal kielégítőbb

2023. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes mert nekem pont fordítva van, egy aktus alatt akár több hüvelyi orgazmusom is van néha de csiklós csak egy mert utána annyira érzékeny a csiklóm hogy egy finom érintés is kellemetlen tud lenni.
2023. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Az utolsó válaszoló nem tudom miért lett lepontozva, minden test más. Nekem több hüvelyi orgazmusom van szex közben, de csiklóval ha elélvezek akkor utána olyan érzékeny, hogy nem lehet hozzáérni, sőt a kedvem is elmegy a szextől. Ez minden lánynál másképp van, meg kell kérdezni az adott partnert, hogy hogyan jó neki.
2023. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Esküszöm én egyedül csak hüvelyi orgazmust tudtam eddig csinálni. Pedig tudom hogy ritkább de a csiklosat meg nemtudtam okozni .


Nekünk pasiknak ez sokkal egyszerűbb.

2023. aug. 17. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az 1/3 arány kb. a Magyar átlag, de egyes kutatások szerint, mindössze a nők 25%-ának van hüvelyi orgazmusa.

Mi a különbség csikló és hüvelyi orgazmus között, sokszor még a nők sem tudják elmagyarázni. De sokszor még a tudósok, kutatások is vitáznak ezen. A különbség az orgazmus jellegében van. Míg sok nő arról számolt be a csikló orgazmusa gyors, robbanás szerű és érzékeny utána a csiklója. Addig a hüvelyi mélyebb érzés és lassabban jön el akár hullámokban. Egymás követően több is kialakulhat. 3 típusú orgazmust különböztetnek meg: hullám, lavina és a vulkán.

A fizikai különbségek is kimutatható, de egyrészük szabad szemmel nem láthatóak, csak valamilyen képalkotó készülékkel, CT, MR.

Megfigyelhető még külső jelenségek, de nő és nő között is rengeteg a különbség, ezért nem mindenkire érvényes.

Mint ahogyan itt is le írták kinél így, kinél amúgy az orgazmus.

Ezt ezért alátámasztani hitelesen nem lehet, csak néhány beszámoló vagy megfeigyelésen alapul.

Néhány nőnek csiklója pulzál, előre hátra mozog az orgazmus előtt, főleg utána.

A hüvelyi orgazmusnál, a hüvely falak össze húzódnak, akár 10 X is. A csikló orgazmus esetén is előfordulhat ez, de nem mindenkinél, ha igen akkor ez 3-5 általában. Ezeket a különbségeket a kismedencei izomzat és a medencefenék izmok okozhatják.

A női orgazmus nagyon összetett, kis változás és már nem ugyan az a végeredmény.

2023. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen ugy mukodom, mint a #2 valaszolo.

Csak a lepintozast nem ertem.

2023. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

A hüvely orgazmus nekem sokkal intenzívebb mélyebb érzés és ritka is.

40/N

2023. aug. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!