Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok meddig bírják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok meddig bírják ki szex nélkül? Van hogy már ott a határ hogy mindegy kivel?

Figyelt kérdés
Amikor már nagyon kívánjátok a valódi szexet.

2023. aug. 17. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nem lány, de azért válaszolok.


Nekem volt 4 év is, hogy nem volt szex. Természetesen kibírtam. (Bőven lett volna rá lehetőségem, mert ez idő alatt végig társkeresőztem és lettek volna jelentkezők erre a nemes feladatra.)


Soha nincs olyanom, hogy mindegy, kivel.


De különbözőek vagyunk, én azt sem ítélem el, hogy ha valaki "mindegy mán, csak valaki dugjon meg" alapon áll a dolgokhoz.


Szerintem a nők általánosságban jó (hangsúlyozom: JÓ) kapcsolatban igénylik a szexet (persze nem feltétlen menzeszkor, terhesen, gyerekágyas időszakban, stb.). Viszont ha nincs partnerük, akkor teljesen jól (na jó, egész jól) el tudják foglalni magukat mindenfélével. Meg lehet ugye masztizni is...

2023. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szuksegem van a szexre. Szerencsemre max par het volt, miota aktív szexualis eletet elek, hogy nem voltam pasival. Olyan viszont nem volt, hogy mindegy kivel.
2023. aug. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!