Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok milyen volt mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok milyen volt mikor először megujjazott egy pasi vagy egy másik csaj? Hány ujjal szeretitek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Elsőre fura volt, de utána már egyre jobban élveztem.
2023. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Szűz lányoknak nincs igénye ujjazásra.

22L(szűz)

2023. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Meglepő volt, mert tanulás alkalmával történt. Egyszerűen benyúlt és már bennem is volt. 3 éve történt, azóta is együtt vagyunk.
2023. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
#2: Bocs, de ezt le kellett szavaznom 😄 Csak azért, mert esetleg neked nincs, még nem kell általánosítani...
2023. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én szűzen is ujjaztam magam. Szerettem is, úgyhogy vettem egy dildót. Technikailag már rég nem voltam szűz amikor először járt bennem fasz. 😄
2023. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Egyel volt de nem élveztem ugy semleges volt
2023. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Remélem, hogy a kettes hsz királyi többest használt. Már gyerekként is volt igényem, hogy magamat ujjazzam, nemhogy felnőttként. A legjobb barátnőmnek is megvolt a maga dolga a szobájában.:'D Sőt, hogy a kettes még jobban kitérjen a hitéből, tágulékony voltam mindig is, szóval már régen kis tizenévesen 2-3 ujj volt használatban.


Kérdésre: mással nem volt élményem, de magamnak csinálom, 3-5 ujj.

2023. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

#7

de gondolom te is azok közé a nők közé tartozol, akik rögeszmésen ismételgetik, hogy a pici, vékony kuki az igazi, meg a "jól ujjazó pasi"

2023. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!