Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, ha párotok azt szeretné hogy megdugjon titeket egy másik fiú?

Figyelt kérdés
Itt gondolok akár érdes hármasra 2 fiú felállásban. Úgy megnézném ilyenkor a barátnőm arcát, hogy ha egy másik farkat szopna vagy éppen dugnák. Az exemnek én voltam az első minden téren, azért megnéztem volna, hogy viselkedik ha más dugja.
2023. aug. 8. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Többet nem nevezném páromnak.
2023. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
A hármas 2 férfi 1 nő felállásban kizárt, fordítva talán. Amúgy a nyitott párkapcsolat híve vagyok, nem okozna problémát, de szerintem a többség azonnal offolná az illetőt. És meg lehet érteni őket.
2023. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Megkérném, hogy pakolja össze a cuccait és menjen el egy órán belül.
2023. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
-"Goodbye!"
2023. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám neki, hogy jól van, majd én választok hozzá pasit, de addig menj már el itthonról, ne lábatlankodj itt.
2023. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Hmmm, egy éRdes hármas.Ez igazán jól hangzik.😂
2023. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiú? Részemről maximum férfi. Attól függ, milyen a kapcsolatunk, hogy ismerjük egymást, miket beszéltünk a vágyainkról, hogy jön ez le nekem.

Nem hiszem, hogy a fiatal Lány barátnőd örülne ez ötletednek.

2023. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondanám, hogy jó, akkor most menj be a szobadba/ki a konyhába/kertbe, mert amég összepakolok se akarom látni a beteg fejedet
2023. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Én boldog lennék, hogy a barátom hozza ezt fel és így 100%-ig biztos lehetnék benne, hogy nem kompromisszumot köt, amikor pl. hármasozunk. Viszont mindenképp én választanám a másik féfit.
2023. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Butának érezném magam, hogy nem vettem észre, hogy ilyen beteg.
2023. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!