Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, ha párotok azt szeretné hogy megdugjon titeket egy másik fiú?

Figyelt kérdés
Itt gondolok akár érdes hármasra 2 fiú felállásban. Úgy megnézném ilyenkor a barátnőm arcát, hogy ha egy másik farkat szopna vagy éppen dugnák. Az exemnek én voltam az első minden téren, azért megnéztem volna, hogy viselkedik ha más dugja.
2023. aug. 8. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem a hármas ebben a fura, hanem hogy ennyire mással szeretne látni. Ez ilyen körülmények között nekem is inkább lenne taszító.
2023. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És ha csak elméleti síkon izgatja a párod, de nem kérne ilyet?
2023. aug. 8. 21:44
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Inkább ne mondja el, hogy hihessem azt, hogy találtam egy rendes férfit.
2023. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
13 +1
2023. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez csak ott lehetséges ahol nagyon stabil a párkapcsolat.Meg tudják beszélni és élvezetnek fogják fel.
2023. aug. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%
Voltam ilyen 3-as felállásban.. Tetszett..25N
2023. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!