Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, rátok tett már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, rátok tett már a barátnőtök erényövet?

Figyelt kérdés
Ha igen, meddig volt fent és milyen volt? Ki vetette fel először és milyen célból?

2023. aug. 15. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen a feleségem szokott. A legtöbb idő amíg rám tette az 1 hónap volt.
2023. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
3 hónapig volt rajtam szinte kínzott vele
2023. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Kozos megbeszeles volt a beszerzese.

1 honap volt a legtobb. 2-3 naponta vette le 5 percre hogy megmossam.

2023. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%
Igen és most is rajtam van általában havi egyszer kerül le.
2023. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

"2-3 naponta vette le 5 percre hogy megmossam."


milyen büdös lehettél xdd mint egy csöves

2023. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, és hordom is rendszeresen. Nálunk a barátnőm vetette fel, mert korábbi kapcsolatból már volt ilyen irányú tapasztalata, és ott tetszett neki. Az változó, milyen gyakran veszi le, de általában csak a szexhez kerül le, utána kapom is vissza.
2023. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk pár havonta kb 1 hónapra teszi rám a feleségem. Kb 2 éve csináljuk. Ezalatt én őt rendszeresen kinyalom mikor ő szeretné. Nagyon izgalmas kívánni úgy hogy nincs kielégülés, folyamatosan felizgatva lenni.
2023. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Rám egy domináns nő lany tette először. Hosszú ideig nem volt rajtam sosem, max néhány óra. Klasszul is néz ki, no és úgy kényeztetni és masszírozni órákig, hogy csak a kis ketrec van rajtam, az a nők egy részêt nagyon izgatja.
2023. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Igen, tett már, pontosabban, én vettem fel, de ez részletkérdés. Én hoztam fel annak idején hogy rendeljünk egyet, azóta sokszor játszottunk vele, leginkább csak estére kerül fel, vagy egy hétvégi napra, de többször volt már hogy 2-3 napig rajtam volt, a legtöbb pedig, 1 teljes hét volt.


Elismerésem hogy mások ennyire komolyan tolják, én az 1 hetet is nagyon nehezen bírtam ki benne.. bár néha eszünkbe jut hogy milyen jó lenne kipróbálni hogy folyamatosan hordom hónapokig, ezt azért elég nehéz megoldanunk egyelőre. De lehet h jobb is így és csak megbánnám..

2023. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%

#2

Semmi szex nem volt?


Nekem 2. Napja van fent. Most szereztünk be.

Olyan ami ruha alatt látszik de folyamatosan akarja hogy viseljem.

2023. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!