Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lestetek már meg vagy halgatta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lestetek már meg vagy halgattatok már ki másokat sex közben?

Figyelt kérdés
Véletlen volt vagy szándékos?
2023. aug. 12. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem ha lesnek vagy hallanak minket
2023. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én szívesen lesekednék, főleg kamerán, de még nem találtam hozzá bevállalós csajszit. F
2023. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megesett már, hogy a szemben lévő házban szexeltek nyitott ablakkal, hangosan, és mindent lehetett látni, és nem bírtam megállni.
2023. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett leskelődni. Megkértek, hogy fotózzam őket szex közben. Szerették volna látni magukat "kivülről". Megtettem.
2023. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már fül és szemtanúja akaratlanul, de direkt nem szoktam leskelődni!
2023. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer autószervízes cégnel melóztam, műhelyfőnök lettem 25 évesen a csapat is kb ennyire fiatal volt . A góré felesége kiéletlen nyomulós 36 éves nő Erős Antonia típus szemüveges . Nem izgatott és a góre normalis forma volt . A bige mindig bepróbálkozott , akinek volt csaja arra féltékeny lett . Ott is zuhanyoztunk meló után, állandóan arra tévelygett véletlen . Itt hagyták az egyik verdát átnézésre , enyém elvittek cserébe, jó jattért házhoz vittem két várossal odébb , forgalmi dugo is volt . Meg esni kezdett . Mire vissza értem a bezárt irodából kaffogás cuppogás nyöges hallattszik , a főnyalis megpakolta a góránőcit . Inkább muris poénos volt ahogy óbégatott a nő ez az basszál toljad a csákó meg lihegett izzadt vörös búrával , mert láttam sokszor meló közben . Sikoltott is párat . Elhajtottam egy sarokkal odébb megvartam míg kijönnek dohányzani ekkor begurultam, falból lelkendeztek milyen klassz hogy te legalabb nem unatkoztál az esőben mondták . Alig volt erejük állni dumálni ....
2023. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!