Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az intim piercinges farokról?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen óriási vasakra gondolok, amikkel dugni sem lehet. De ha van egy kis, ízléses ékszer (pl. fekete golyós karika) a fitymafékben – mi a véleményetek róla?

2023. aug. 12. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Nevetséges


Bár ha karija van rajta akkor a Cbt-t játékokhoz tökéletes.


29N

2023. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Az hogy normális ember ilyet nem csinál.

Nem tudsz dugni ??

2023. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Fèlnèk hogy kiesik, és bennem marad.
2023. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A normális véleményeket, a negatívokat is, szívesen látom, azért kérdeztem. Az agresszív, minősítő, sértegető, előítéletes kommenteket nem.

Fogalmam sincs, hogyan lehet egy intim piercingből valakinek a szellemi vagy szexuális képességeire következtetni. Kb. mintha az autód típusából megállapítanám, mennyire vagy jó helyesíró.

2023. aug. 12. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Mivel én is szeretem a piercingeket, van is nekem néhány, nem zavarna. Bár ebből is van sokféle. Az Albert herceg pl. nekem nagyon taszító, de a fitymafék ékszer szerintem abszolút jól néz ki, és nem is zavaró aktus közben.
2023. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

A legtöbb ember aki ilyet rakar vagy pedig tetováltat az nincs önmagával tisztában és ezért csinálja.

AZt hiszi ezzel több és nagyobb lesz.

Hidd el akinek rendben vana teste lelke az nem csinál ilyet.

EZ valami pótlás nekik.

2023. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6

Nem hinném. A testmódosítás ezen formáinak (tetoválás, piercing), teljesen más a lélektani magyarázata és az antropológiai gyökere, nem az önértékelési probléma, lelki zavar, pszichés probléma mutatkozik meg általa. Sose tetováltatnék magamra semmit, mert nekem magamon nem jön be, de az is tény, hogy ma már több emberen van tetkó a nyugati civilizációban, mint ahányon nincs. És azért lássuk be: a nyugati ember lelki vagy életmódbeli vagy egzisztenciális problémái sokkal fajsúlyosabb pontokon érhető tetten, mint a tetkó vagy a piercing.

És ahogy az 5-ös is írja: a kevesebb mindig több, szóval mindent lehet undorítóan és ízlésesen is.

2023. aug. 12. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az albert herceg piercing nekem bejön de abból is az a kicsi normális méretű, persze azért volna bennem félelem, hogy bennem marad...😄 De nagyon izgató a látványa, nekem legalább is.
2023. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Bejön a piercing a farokban, olyannal volt tapasztalatom akinek albert herceg volt a makkjában az érzetre is tetszett, de bármilyen egyéb ékszeres péniszt is kedvelek. (+ piercinges nyelvvel nyalt sokáig egy srác az is igencsak jó volt)
2023. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem jön be.
2023. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!