Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim, ti minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti minden reggel kiveritek, amikor felkeltek munka/iskola előtt?

Figyelt kérdés
Nálam ez a nap első dolga a felkelés után, kivéve akkor, ha elaludtam, vagy késésben vagyok, olyankor viszont ingerültnek érzem magam, amíg nincs meg. Nálatok mi a helyzet? (a kérdés nem véletlen van a heteroszexualitás kategóriában, nem szeretnék "kiverném neked" privátokat kapni.) viszont így kötetlenül beszélhetünk róla.

2023. aug. 11. 16:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Reggel soha nem vertem ki. Szeretem, ha egész nap van egészséges libidóm. Csak ha nagyon összegyűlt, akkor este ürítettem. Vagy nap közben.
2023. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ki kell verjem hogy kibírjam a napot
2023. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Sulis koromban minden este és reggel kivertem egyszer. :D Most párom mellett azért visszafogom magam, de ha egyedül vagyok akkor a napi egy maszti az alap.
2023. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen, de ha késésben vagyok, félálomban állt fel s mire felébredek elmúlik az erekció, akkor nem
2023. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan munkahelyem, hogy sok délutáni műszakom volt, és akkor minden reggel rengeteget lustálkodtam, ehhez hozzátartozott az is, hogy kiverem. Nem volt jó, mert úgy megszoktam, hogy addig nem is tudtam másra koncentrálni, minden napom így indult. Leszoktam róla tudatosan, amúgy is mostmár korán járok be. Érdekes, ha reggel 6kor kelek, még a farkam is alig áll, de hétvégén, ha tovább alszok, mindig betonkemény.
2023. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Reggel az nekem halál mindig.

Viszont munkából hazaérve délután, az már a lelazulás, elkényelmesedés része.

Esetleg estefelé még, ráduplázva.

2023. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alap a reggeli. Felkelek, reggeli, és utána egy kör. Jól indul a nap.
2023. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ártana most reggel. Jó lenne kiverni.
2023. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ja, majd minden reggel. De el kezdtem magam lehozni róla, mert már szokássá vált...
2023. aug. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden reggel, de ma igen
2023. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!