Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mit élveztek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit élveztek az anális szexben?

Figyelt kérdés

Olyanok válasza érdekelne, akik valóban szeretik, élvezik, esetleg orgazmusuk is van tőle.

Mekkora az a méret amit még be tudtok fogadni?


2023. aug. 10. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

#10-es

Össze kéne jönnöd a kérdezővel hátha akkor ezek a kérdések eltűnnének.

2023. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11


A valóság az, hogy a párom igényli.

Kérdés arra irányul, mi az oka.

2023. aug. 12. 09:08
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező

Lehet ki van tágulva és már csak a seggén érzi a veszítést

2023. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt egy barátnőm fiatalabb koromban aki nagyon rá volt kattanva az análra,ő tanított meg análozni.Imádta és nagyon élvezte, el is tudott így menni,férfiként hatalmas élmény volt ezt átélni,hatalamasakat élveztem a popsijába.
2023. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

#2 " A nők helyében én csak akkor vállalnám ha előtte feldughatok neki egy jó nagy dildót."


Hasonló szituációban voltam a barátnőmmel (már a feleségem). Nagyon szerettem volna kiprobálni, viszont azt mondta hogy csak akkor ha előtte ő is segbedughat(Strapon). Vettünk közösen egy felcsatolhatost és így engedtem neki. Nekem nem jött be az érzés azóta sem használtuk úgy, viszont a dupla behatoláshoz kellemes kiegészítő. A lényeg hogy utána már mehetett neki is popsi a. Ritkán csináljuk, így megmarad kuriózumnak, de nem is bánom. Viszont azt imádja ha szex közben izgató a popsit, max egy ujjperc mélységi.

2023. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!