Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bőrös fiúk szeretnétek metélte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bőrös fiúk szeretnétek metéltek lenni? Metélt fiúk szeretnétek bőrösök lenni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én metélt vagyok. Ha nem lett volna muszáj, nem metéltetem körül magam. Lehet jobb lenne, de már elfogadtam régen, hogy ilyen vagyok.
2023. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
77%
"bőrös" vagyok, és így szeretem.
2023. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
En boros voltam es sajat elhatarozasbol lettem metelt. Nem sirom vissza. Sot.
2023. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőrös vagyok. Voltak problémák, ami miatt metélni akart az orvos, én viszont ragaszkodtam a fitymámhoz, és inkább egy másik orvost kerestem, és a plasztikát választottam. Nem bántam meg.
2023. aug. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én semmi pénzért nem lennék metelt, számomra rémálom lenne. Ki se tudnám verni rendesen (úgy szoktam meg, hogy a fitymám húzogatom a makkomon). Plusz a barátnőm is kiakadna szerintem.
2023. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van fitymám, de évek óta hátra van húzva. Nem válnék meg tőle.
2023. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész kisfiú korom óta metélt vagyok, nem emlékszem rá, milyen fitymásan. De kipróbálnám ha lehetne, aztán eldönteném melyik verzió jobb. De így nem tudom, hacsak valaki rá nem dokkol valaha egy fitymát :-)
2023. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Régen bőrös voltam, aztán én is saját kérésre lettem metélt, szerintem sokkal jobb így. Ha újra döntenem kellene, biztos, hogy körülmetéltetném 26F
2023. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A bőrösek lehetnek metéltek,ha szeretnének azok lenni,fordítva viszont nem.
2023. aug. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!