Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár perc után lelankad?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár perc után lelankad? Milyen problémák kerülhetnek szóba ez esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A mostani párommal eddig háromszor szexeltünk (volna), de minden alkalommal kb 3 max 5 perc után, miután beteszi folyton lelankad a pénisze. Addig minden oké, az előjáték közben is kemény, látom rajta, hogy kíván, mégis az aktus közben ez történik. Utána már nincs erekciója sem, bármit csinálok/csinálunk. Az előjáték sem túl hosszú. Sejtem, hogy valami pszichés ok van a háttérben, viszont hiába kérdezem tőle, ő azt mondja nem gondol semmi rosszra.

Előtte csak 1 kapcsolatom volt, az előző páromnál szinte ugyanez volt a helyzet, annyi különbséggel, hogy ott be sem tudtuk tenni, mert pont akkor lankadt le. Ott is több hónap próbálkozás és beszélgetés után derült ki, hogy izgult, hogy nekem jó legyen, esetleg nem fogom élvezni stb. De itt már mindketten tapasztaltabbak vagyunk, nem gondolnám, hogy ez a gond. 3 hónapja ismerjük egymást, nem rrégóta vagyunk együtt. Ötlet? Mivel tudnék segíteni a pàromnak?

Köszönöm 25 N


2023. aug. 8. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Huh peches vagy, 2 impotens egymás után..
2023. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mostmár én is kezdem annak érezni magam. Végre az előző párommal jó lett nagyon a szex, de szétmentünk.

Most olyan fura megint ezzel szembesülni.

2023. aug. 8. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párodnak más lánnyal is volt ilyen problémája? Mert akkor tényleg nála van a gond. Vagy lehet még, hogy a méretkülönbségek miatt nem érez sokat mikor berakja és ezért lankad le.
2023. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túl tág vagy (vagy beki vékony, nézőpont kérdése).
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A bármit tesztek utána mit jelent? Próbálod szenvedélyesen felszopni újra, vagy várod hogy magától álljon fel?
2023. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Simán lehet, hogy túlságosan izgul.
2023. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettő! férfivel jártam ugyanígy.

Már egy szorosabb öleléstől kőkemények voltak és amint a huvelyemhez érintették lelankadtak.

Valami fejben nem stimmel itt. Nem is tudom mi értelme volt, hogy eljuttatnak az ágyig.

2023. aug. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!