Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi vonzónak talál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi vonzónak talál egy nőt és akarja őt, akkor meddig vár rá?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy abban az értelemben vár, hogy addig nincs senkije, de hogy időről időre próbálja megszerezni magának, mert ő egyszerűen kell neki. Közben lehet nője, de bármikor otthagyná ezért, akire már régóta vár.

Nektek volt ilyen esetetek? Végül lett valami a kiszemelttel vagy lecsengett?


2023. aug. 6. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat volt h jo par evre ra egy csajszival mindig volt vagy egyikunknek vagy masiknak valaki aztan mikor senki akkor szexkapcs, jo volt evekig birtuk a varakozast a masikra most meg csak a tavolsag miatt nem valoszinu
2023. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, általában egy nő, ha elutasít azt én tiszteletben tartom és nem próbálkozom időről időre nála vagy idegesítem tovább.
2023. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rám évekig is
2023. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én bassztam el a legjobb éveimet egy lányra (egyetem alatt), aztán folyamatos pofáraesés lett belőle. Mondjuk szerencsére annyira nem voltam elvakult, hogy közben ne kalandozzak mással is (ahogy a lány is), de rengeteg energiát és időt fektettem bele, hogy meghódítsam.. Feleslegesen.
2023. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!