Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbántam hogy hármasoztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam hogy hármasoztam részegen a barátommal és a haverjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szexet nagyon élveztem, de ezek után baromi kínos lesz találkozni azzal a fiúval. Nagyon gázul érzem magam e miatt. A barátom azt mondta hogy ne stresszeljek ennyire, de mi van ha meglátom a varosba az nagyon cringe lesz. Az a baj hogy részegen mindig nagyon könnyen felizgulok es úgymond kanos leszek és nem tudom visszafogni magam.

20l



2023. aug. 6. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Biztos ami biztos, ismételjétek meg még párszor.
2023. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz kínos, nyugodtan csináljátok még. Teljesen normális. Közös nő lettél.
2023. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha izgató volt és a pasid sem haragszik érte, akkor miért nem beszélitek meg a sráccal is, hogy jó volt és ennyi.

20 évesen felnőtt vagy már, ne gyerekeskedj! -meg kell beszélni, hogy mi bánt.

2023. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Kérj pénzt érte....
2023. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha jo volt csináljátok többet
2023. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj fogod ennél még sokkal gázabbul érezni magad
2023. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha élvezted akkor ne legyen rossz érzésed emiatt... Felnőttek vagytok nem hiszem hogy ebből ügyet kell csinálni mármint ha a barátod meg a haverja is úgy viselkedik akkor neked is úgy kell. Ha bármi rossz érzés nyomja a lelked emiatt akkor azt beszéld ki a barátofnak nyuodtan de ha élvezted és nem bántottál meg ezzel senkit sem akkor ne bánkodj.

Legalább tudod mostmár ez is milyen és ha szeretnéd ismeteljetek meg... Ennyi.

2023. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem kell ezen tragédiázni. Ha van kedved, lehet ismételni, ha nem, akkor az élet megy tovább, emiatt még maradhattok jó haverok. Én is pl egy haverral megdugtunk közösen nem is egyszer egy csajt a baráti társaságból, hármasban. Aztán utána neki lett pasija, akivel évek óta együtt vannak, és azóta is nagyon jó viszonyt ápolunk (szex már nuku).
2023. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne? Még egy párszor szétteszed neki a lábad.
2023. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Ha már széttetted neki, akkor közös nő lettél.


Gratulálok, most már ketten használnak!:)

2023. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!