Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok, akik hármasoztak már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik hármasoztak már, milyen volt utána?

Figyelt kérdés

beszelgettetek rola? megosztottatok egymassal hogy milyen volt a 3. fel?

feltekenyseg volt? ha most eszetekbe jut milyen erzes gondolni ra? ujra csinalnatok? megvaltozott jo vagy rossz iranyba a kapcsolatotok?



#szex #szerelem #harman parban
2021. febr. 8. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Előtte sokat fantáziáltunk róla. A szex fantasztikusan jó volt. A csajom titokban találkozott a másik pasival. Szakítottunk.
2021. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A baratnőmet vettük be. Teljesen le voltam bénulva ahogy láttam hogy a pasim dugja és mindketten hogy èlvezik. 1 hónaig veszekedtünk majd szakítottunk.
2021. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csalódás. Közben élveztük, de utána valami megváltozott. Már nem ragaszkodott hozzám és nem érdekelte, mi van velem.
2021. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szex nagyon jó volt. Ismétlés pàrszor. Majd azt vettük észre hogy kettőnk között megszünt a rezgés, a varázs ami eddig mindig ott volt. Mint 2 szexpartner éltünk tovàbb még fél évig együtt.
2021. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A sex nagyon jó volt. Kiprobáltam egy milyen az ágyban egy olyan lány aki full-atom-brutál-metál ellentéte barátnőmnek. Meg persze a barátnőm is megtudta milyen az ellentéte.

Néha megismételjük de igazából mindig csak egyrejobban tetszik a barátnőm az érzelmeink erősebbek egymás iránt.


Szerintem nálunk azért működik mert a 3.nem az esetünk, különleges de nem akarjuk birtokolni.

2021. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok a párok ahol mindkét fél kívánta, izgalmasnak tartotta már ELŐTTE és betartották a közös játékszabályokat ott hozzátesz a kapcsolathoz az új közös élmény. Ahol ez nincs meg (nem tartja játékszabályokat valamelyik fél), vagy az egyik fél csak mintegy kényszerből megy bele - na ott durván aláássa a kapcsolatot.
2021. febr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szex szuper volt, sokszor ismeteltuk. elotte megegyeztunk, hogy ez csak szex. es nagyon szuper volt. sajnos mar vege, azota is egyutt vagyunk. es minden szuper.
2021. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!