Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom a fenekembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom a fenekembe élvez mindig égető érzésem van utána. Mitől lehet ez? Neki van baja vagy nekem? Nem nagyon szoktunk csípőset enni. Max a levesbe teszünk erős pistát, de néha édes annát. Ja meg néha eszek paprikás szalámit.

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy az ételtől. Nekem inkább az a kellemetlen érzés amikor folyik ki onnan.
2021. febr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
72%

Szerintem csak mikrorepedéseket okoz a végbeledben.


Csak akkor csíp, mikor a g-ci folyik ki, vagy utàna is?

2021. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem szokott kifolyni, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Olyan érzés mintha egy vulkán lennék.
2021. febr. 1. 07:13
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

A végbél nem arra való hogy egy mèretes fasz ki be jàrjon benne.

Sérülések okozzàk.

2021. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az eros pistának, és bármilyen más fuszernek nincs erre nagyon hatása, hogy mennyire csípí a végbeled a g..ci. Valoszinu hogy kis repedések keletkeznek, és a g..ci PH értéke marha kicsit a repedést.


De mi az a marhaság, hogy nem folyik ki beloled? Es hova tunik? :D Nem szoksz anál után hamar és konnyebben kakilni? A g..ciben úszva konnyebben kicsuszik a szar 😂😂

2021. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, de néhány óra alatt elmúlik. Ha nagyon rossz, akkor fájdalomcsillapító.
2021. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia tapasztalatom szerint sikosito függő én is sokáig kerestem a popsimnak megfelelőt.

Durexet felejtsd el

Pjur back door anal jött be nekem

No meg a nyál

Hidd el sokat csinálom mert így védekezünk

17/l

2021. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!