Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az milyen gyakori hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen gyakori hogy egy szórakozóhelyen felszedett csajjal,már ott lehet csókolózni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap
2023. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Én szoktam csókolózni a pasival.

Ha nem tetszik a csók esélye sincs arra, hogy ágyba vigyen.

2023. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Melyik szórakozóhelyeken?
2023. aug. 2. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori.
2023. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2023. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Egy este csak 1 pasinak adok esélyt. Ha az nem jön össze akkor nem keresgélek tovább. Ekkor egyedül jövök haza.

És Budapest, Belváros.

Bár nálam elég magas a szint a csókig is.

Legyen helyes, legyen magasabb nálam (185 cm vagyok 😅), és ne teljesen ittas állapotba találjon meg.

És ami fontos ne egyből dugni akarjon, hanem elcsábítani.

Szóval ne annyi legyen, hogy szia, dugunk?

Hanem előtte legyen kis tánc, beszélgetés (ez felér egy elő játékkal). Utána ha minden kalappal akkor mehetünk.

Bár eddig ez 1x jött össze.

2es voltam.

2023. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha nincs legalább csók (vagy más) akkor nem "szedted fel" a lányt csak beszélgettél vele.

Amúgy bro' a szórakozóhelyi ismerkedések alapszabálya, ha már aznap este nem jutsz el "valameddig" (legalább csókig, tipitapiig) akkor 10-ből 9 esetben nincs folytatás, újabb randi ha másnap felhívod (a 10/1 csak kivételt erősítő szabály).

2023. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a pasi akkor lehet


N

2023. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, akkor bármikor engedi a csaj, hogy lesmárold. Ha nem nézel ki jól, felszedni sem tudod.
2023. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!