Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok le, ha megtudnátok egy pasiról, hogy szexmániás?

Figyelt kérdés

1. Pfúj, legszívesebben kilőném az űrbe.

2. Legszívesebben kilőném az űrbe magammal együtt :-)

3. Lehet, hogy leveleznék, beszélgetnék vele.

4. Elhívnám strandolni, hogy feltérképezzem a méretét.

5. Talán elmennék vele fagyizni vagy kirándulni.

6. Felvennék egy dögös rucit és áthívnám magamhoz.

7. Bemutatnám a barátnőmnek, aki mindig ilyen pasikról álmodozik.



2023. aug. 2. 21:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
8.
2023. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy gondolom, hogy ez csak hátrány. Van egy ismerősöm, aki ilyen és folyton panaszkodik, hogy a nők csak keveset akarják.
2023. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%

A nők a minőségi heves, viszonylag gyors, élvezésig folytatott előjátékot kedvelik leginkább, majd laza szexxel te is elmehetsz ... Ez 90%, mert hüvelyi, vagy csak hüvelyi orgazmusra ritkán képesek. A tartósan sok szextől gyulladásos folyamatok léphetnek fel, nem erre lett kitalálva, hogy napi 5 órát túráztassák a muffot.

Mindig van kivétel, meg olyan is akinek a szája nagy, de ez mindkét nemnél igaz. A szexmánia gyakran autizmus miatt van, amit sokan nem is értenek micsoda, mert azt gondolják ez valami durva fogyatékosság mindenképpen. Rengeteget tudnék mesélni több ilyen témában is.

A szexmánia életvitelhez is köthető pl.: nem gondolnám, hogy napi 12 óra fozikai, vagy stresszes meló mellett is fennáll, vagy hogy 15 év házasságnál is napi 3x megy 4 gyerekkel, szóval értitek.


Nade a kérdésre kell válaszolni.

20 éve ha jó képű lett volna valaki, akkor kis cerkával is. Ha nem tetszett volna az arca, akkor naggyal se hívtam volna át.

Most meg minusszal indulna egy mániákus szexelő, mert mindenben is es mindenhogyan elfáradok. Elég lenne a heti 2-3, de a férjem mindig kikönyörgi a plusszokat kicsi gyerek mellett is.

2023. dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Szexmániás? Mesélj még. Mennyire is vagy aktív?


Sokan mondták nekem, hogy szexmániásak... Hát... Kiderült, hogy csak átlagosak...

jún. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

Megkérném, hogy vegye le a nadrágját, kényelmesen helyezkedjen el az ágyon, még a tévét is bekapcsolhatja, telefonozhat, olvashat is közben.

Ügyesen felállítom neki, és addig lovagolok rajta, amíg van bennem szussz

júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Letesztelném, hogy bír e egy szexmániás nővel? N
júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

2

😁

júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%

Hiperszexuálisként örülnék, de csak, ha bejön az illető és párkapcsolatra termett.


Mindenki szexuális étvágya más.


Csak tartsa megfelelően kontroll alatt és viselkedjen rendesen emberek között.

aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha külsőleg bejön akkor le se szállnék róla. 23N
aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%

Látszik, hogy ostoba pontozott le, kinek semmi tapasztalata.


Emellett, 19-es. Szintén tapasztalatlan. Ugyanis a jó szexhez hiába a jó külső, hormonálisan is kell, hogy passzoljatok.


Hiába néz ki jól, ha libidó-offoló a hormonillata.


Még az én hiperszexualitásomat is kiiktatta egy olyan ember hormonja, akivel jártam anno. Mindig kívánós voltam, csak mellette volt off, semmi vágyam. Megkértem ne használjon illatszert... Nah akkor derült ki, hogy qrva büdös a hormon szaga az én orromnak és öklendezve löktem el magamtól.


Nem úgy megy ez, ahogy gondolja sok naív ember.

aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!