Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mennyire engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire engednétek meg egy fiúnak, hogy simogassa a a karotokat? És hogyan reagálnátok, ha megtudnátok hogy ez felizgatja a fiút?

Figyelt kérdés
Melyik milyen hatással lenne rátok? Esetleg volt már olyan, hogy fiú hosszabb ideig simogatta a karotokat, illetve, hogy külön megkért titeket erre, hogy simogathassa?

2021. okt. 5. 16:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Egy random csávó csak ne simogassa a karomat úgy semmiből, mert pofán csapom.

Ha a párom csinálja az rendben van. De nekem az fura lenne ha amiatt ő izgulna fel hogy simogatja a kezem. Az olyan semleges terület.

2021. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan lány akit felizgatna ha simogatnák a karját, vagy a tudat, hogy a fiút izgatja?
2021. okt. 5. 16:45
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az #1-es írja a párjuk bárhol, random fickó meg kb. sehol se nyúljon hozzájuk. Ez ugyebár attól függ milyen az adott pasival a viszonyuk. Akivel nem olyan attól nem nyelik le hogy csak úgy perceken keresztül tapogassa őket. Te sem örülnél neki ha a szomszéd Bözsi néni 5 percen át tapogatná a vállad.
2021. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Na azért van átmenet a random fiú és a szerelem között, pl a fiúbarát, akivel mondjuk pár éve emár ismerik egymást. Azzal mi a helyzet?
2021. okt. 5. 17:06
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Az se. Hacsak egy barát, akkor nem kell ilyen dolgokat csinálnia.
2021. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Hát én lehet furcsa vagyok, de azért egy kar simogatás nem a világ vége egy randin. Sőt, akár egy csók sem. Egyáltalán nem várom el, hogy karba tett kézzel, áludvariassággal teljen az első találkozó. De aki csak egy barát, vagy ilyesmi az ne fogdosson, nyilván. Egyébként szerintem semmi extra nincs ebben a kar simogatás dologban, elég általános dolog egy kapcsolatban. Ha csak össze bújunk, vagy szex közben is. Ha jól emlékszem kérdezted is már, azóta sem értem, hogy ez mitől nagy dolog? Ha nem valami beteges szinten nyilvánul meg, akkor ez nem egy extra dolog. Márpedig nem tudom elképzelni, hogy ebben mi lehet vészes.
2021. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Na most, akkor egy ellentétes dologra hívnám fel a figyelmet: azt mondod 6-os, hogy a karsimogatás nem egy extrém dolog. Nem fogdosásra gondolok, csak szimpla karsimogatásra. Ha feltételezzük, hogy ebben semmi szexuális nincs, akkor miért ne simogathatná meg egy fiú egy lánybarátja karját, akit már elég régóta ismer ehhez? Ez a kérdés lányokhoz is szól.
2021. okt. 5. 17:40
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Fiú barát ne simogasson, a párom bármikor.
2021. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy idegen csinálja vagy ismerős, barát, tehát nincs köztünk szexuális kapcsolat, akkor elhúznám magam és megmondanám, hogy ne érjen így hozzám. Nagyon utálom a testi kontaktus bármilyen formáját, nem ölelkezek, puszilok meg még barátnőt se. Nekem csak ne simogassa senki a karom. Főleg ha felizgatja..mit perverzkedik itt te jó ég. Az még rosszabb, ha neki ennek szexuális töltete van. Nagyon illetlen dolog is.
2021. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
#6os vagyok, félre érettél. Válaszolva az újabb kérdésedre, senki ne fogdosson, kizárólag a párom a kivétel. Kapcsolatban általános dolog a kar érintése, ha össze bújunk, szexelünk stb, része nyilván, mégha nem is az van fókuszban. Olyantól, aki csak barát, de nincs köztünk több, indokolatlan, zavaró, nem engedném. A barát, az barát, akármilyen régóta ismerem, és semmi több. Ne kuncsorogjon érintésért. Ilyen formában elég beteg, mert ne akarja már valaki a karom simogatni, nem is akarom elképzelni, hogy random elmélyülten simogat egy haver... Ne már, ez bizarr, nagyon nem stimmel. Mellesleg te magad tetted fel szexuális töltettel a kérdést, ezért vontam bele, hogy kapcsolatban megesik, azon kívül viszont nem.
2021. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!