Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mennyire engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire engednétek meg egy fiúnak, hogy simogassa a a karotokat? És hogyan reagálnátok, ha megtudnátok hogy ez felizgatja a fiút?

Figyelt kérdés
Melyik milyen hatással lenne rátok? Esetleg volt már olyan, hogy fiú hosszabb ideig simogatta a karotokat, illetve, hogy külön megkért titeket erre, hogy simogathassa?

2021. okt. 5. 16:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy fiúbarát megkér egy lányt, hogy megérinthesse, az szexuális közeledés még akkor is, ha a megcélzott testrész nem erogén zóna. Nem lehet kijelenteni, hogy ebben nincs semmi szexuális.

Kérdező, te lennél a fiú?

2021. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nos igen. De pl részemről, és az én véleményem szerint is, semmi szexuális nincs abban, ha pl én megkérem egy régóta ismert lánybarátomat, pl egy volt osztálytársamat, hgoy had érintsem meg a karját. Vagy csak megérintem kérés nélkül és ő megengedi, ebben sztem semmi szexuális nincs. Ez azon múlik hogy nekem mik közben a szándékaim.
2021. okt. 5. 18:54
 13/36 anonim ***** válasza:
82%

Már a kérdésben benne volt, hogy felizgat, ha megsimogathatod a lány karját, mégis azt próbálod magyarázni, hogy ennek igazán nincs semmi szexuális töltete. Ez nem egyenes viselkedés. Inkább próbálj meg kitörni a barátzónából, vagy ismerkedj hozzád illő lánnyal.

Te még nem vagy 18 éves.

2021. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%
A kéretlen érintéssel meg csak óvatosan, mert ha nincs joggal feltételezhető egyetértés a lány részéről (pl. egy jól alakuló randin), akkor az gyakorlatilag zaklatás.
2021. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

13

Na ez sose fért a fejembe: bárki bármit ír ki erre az oldalra, amivel te nem értesz egyet vagy belekötsz, akár jogosan akár jogtalanul, rögtön ráfogod hogy még nincs 18. Mert? Egy 18 év fölötti személy már nem követhet el hibát vagy nem írhat hülyeséget, nem tévedhet, az már feddhetetlen? Egyébként 22 vagyok. Engem felizgat igen, csak arra próbáltam utalni, hogyha egy fiút nem izgat fel, csupán megérinti egy lány karját, abban még nincs semmi szexuális és semmi rossz. És ez pláne nem zaklatás! A zaklatás az lenne, ha az egyértelmű tiltakozása ellenére is meg akarnám érinteni vagy meg is érinteném.

2021. okt. 5. 19:12
 16/36 anonim ***** válasza:
75%

"Esetleg van olyan lány akit felizgatna ha simogatnák a karját" - én nagyon szeretem.

NE írj privátot!

2021. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

16

Ez most mi volt? Kinek írtad ezt? Ki kinek ne írjon privátot?

2021. okt. 5. 19:23
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy tisztában a fogalmakkal. A kéretlen érintés bizony zaklatás.

Ha valóban nagykorú vagy, akkor csak a felfogásod gyerekes, és ezt ne vedd bántásnak.

Minek teszel fel ilyen kérdést, ha lényegében az összes választ elutasítod? Ez szemellenzős önigazolás.

Tegyél azért, hogy olyan helyzetbe kerülj, amikor egy lány jónéven veszi, ha megsimogatod a karját. Röviden: ismerkedni kéne. Mi gátol ebben?

2021. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nekem csupán annyi a problémám, hogy van több olyan lány barátom, osztálytársaim is voltak ilyenek, akiknek megsimogattam a karját, meg is kérdeztem tőlük hogy szabad-e és megengedték. Azt szeretném megtudni, hogy mivel részemről ebben semmi szexuális nem volt akkor, és ők is megengedték, holott ők sem akartak semmit, mert volt köztük olyan akinek barátja volt, akkor mégis miért ítélik ezt el itt a legtöbben? Vagy akkor ők miért engedték, ha ez ennyire zaklatás meg intim dolog, meg csak a párjuknak szabad stb.?
2021. okt. 5. 19:28
 20/36 anonim ***** válasza:
Talán azért engedték, mert a koruknál fogva (gyerekek lévén) még nem voltak tisztában a határaikkal.
2021. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!