Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 körüli férfiak, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak, ti milyen sűrűn jöttök izgalomba egy idegen nő láttán?

Figyelt kérdés

Pl. csinálod a dolgod egész nap, van hogy a boltban, postán, utcán, útközben bárhol meglátsz egy szép vonzó nőt és olyankor rágerjedsz? Anélkül, hogy bármit tudnál róla? Vagy van olyan nő, akivel valahol mindig összefutsz, de nem ismered és ilyet vált ki belőled?

Milyen gyakran és miért történik ez? Vagy ez tinikor után elmúlik?


2023. júl. 31. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Naponta legalább 10-szer. Ha nők között vagyok. Főleg így nyaranta amikor mutatnak magukból.

Azt sem tudom kicsodák, de megkívánom őket.


36F

2023. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha az illető nő vonzó és csinos akkor igen
2023. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Mivel a munkahelyen "ismerem" a nőket, így ott van 1-2, aki tetszik, de nem közeledek feléjük. Az utcán, az utcán, amikor megyek, majdnem minden 2.-4. tetszik, de csak megnézzük egymást és ennyi.
2023. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1/100, esetleg. Akkor sem izgalomba jövök, csak észreveszem, mint nő.
2023. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem veszem komolyan az ilyet, mert 2 sarok múlva nem tudom hogy nézett ki. Igen, észreveszem, mint nőt, realizálom, hogy az esetem, elkönyvelem a mellét, arcát, fenekét és megyek tovább. Az izgalomba jövés nálam az, amikor mondjuk órák múlva is eszembe jut és fantáziálok vele hogy tömöm a tus alatt. De ez elég ritka és inkább olyan nők esetén fordult elő, akiket visszatérően láttam.


Mindig különbséget teszek a között, hogy mi zajlik a fejemben gondolatok és fantáziálások terén és a között, amit megvalósítanék vagy meg is valósítok, mert a kettő sokszor nem fedi egymást.

2023. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem naponta. Az a baj hogy szinte minden nőben látok valami olyat ami izgató vagy ami miatt probalkoznek vele. Meg persze ott vannak a bakancslistás dolgok is
2023. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki sem tudok már menni az utcára, mert egész nap áll a f.szom már csak a gondolattól is, hogy nőket láthatok odakint! A munkámat is elveszítettem emiatt, lassan a tartalékaimat is felélem, és egész nap szédelgek, mert az összes vér a farkamban van. Segítsetek!
2023. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Napi szinten felizgulok idegen nőkre, pl a lidl pénztàrnál a hàziasszonyok várnak, és látom a popsikat, ciciket. :)
2023. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 😂lidl háziasszony szexuális vagy
2023. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8, pénztáros vagy?
2023. aug. 1. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!