Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett agresszív a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett agresszív a barátom?

Figyelt kérdés

A párom soha nem volt ilyen de most nagyon megváltozott.

Egyre sűrűbbek lettek az együttlétek amivel nem volt bajom de már odáig jutottunk, hogy nyílvános helyeken egy kicsit elbújva is volt, hogy rám mászott. Én azért tartok attól meglátnak ő nem igazán.

Nem is ez volna az igazi probléma hanem az, hogy hirtelen nagyon agresszív lett szex közben a legutolsó alkalomnál meg is ijedtem tőle és azóta nem is feküdtem le vele sőt el is költöztem. Sokszor bocsánatot kért már és meg is bánta de, hogy bízzak meg benne ezek után? És miért változott meg ennyire ilyen hirtelen?



2023. júl. 30. 07:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A tesztoszteron hiány elhízást, cukorbetegséget, magas vérnyomást és diszlipidémiát okoz.
2023. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

10es

Fiatal kenusként nem tudsz megenni 8ezer kaloriát. XD

Egy jól termet testépitő se eszikmeg ennyit .

De szerintem csak random irtál egy számot xD

De aza lényeg hogy 4 óra evezés meghozza az erőt.

2023. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Megenni semmiség, kalóriapénzt meg kaptunk. (100 gramm: zsír 900 kcal; húsos szalonna, kolbász, szalámi 500 kcal; csoki, felvágott 400 kcal;májkrém, véres/májas hurka 300 kcal; tészta, kenyér 250 kcal, húsok 200 kcal, zöldségek 100-200 kcal)



Szegedi Tudományegyetem Sportororvostani alapismeretek jegyzetből:

"Amennyiben mind az edzések intenzitása, mind a gyakorisága nő, úgy már jelentősen

emelkedik a sporttevékenységből származó energiafelhasználás is. Azoknál a sportolóknál, akik naponta több órát edzenek (1-2x2-3 óra / nap), hetente 5-6 alkalommal, már edzésenként akár 600-1200 kcal / óra energiaigénnyel is számolhatunk, így számukra 60 - 80 kcal/kg/nap(3000 - 8,000 kcal/nap egy 50 - 100 kg-os sportolónak) energiabevitel ajánlott ( Leutholtz és Kreider, 2001; Kreider 1991).

Egyes speciális sporttevékenységeknek extrém magas lehet az energiafelhasználása. A Tour de France kerékpáros versenyzőinek akár napi 12 000 kcal is lehet az energiaigénye (150 - 200 kcal/kg/nap egy 60 - 80 kg-os sportolónak)(Brouns és kollégái, 1989).

[link]



Michael Phelps napi 8-10 ezer kcal ételt fogyasztott:

[link]


Itt cikkben írják, hogy pl.úszás, kerékpár, maratonfutás 3-szor annyi plusz kcal-t igényel mint pl. a birkózás.



[link]

2023. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hát így van tőbb mozgás tőbb kaloria…

De akkor napi 4liter víz az simán megvan nekik …

2023. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!