Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett agresszív a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett agresszív a barátom?

Figyelt kérdés

A párom soha nem volt ilyen de most nagyon megváltozott.

Egyre sűrűbbek lettek az együttlétek amivel nem volt bajom de már odáig jutottunk, hogy nyílvános helyeken egy kicsit elbújva is volt, hogy rám mászott. Én azért tartok attól meglátnak ő nem igazán.

Nem is ez volna az igazi probléma hanem az, hogy hirtelen nagyon agresszív lett szex közben a legutolsó alkalomnál meg is ijedtem tőle és azóta nem is feküdtem le vele sőt el is költöztem. Sokszor bocsánatot kért már és meg is bánta de, hogy bízzak meg benne ezek után? És miért változott meg ennyire ilyen hirtelen?



2023. júl. 30. 07:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

10

Fél éve folyamatosan ilyen, akárhogy megbánta az utolsó alkalmat én még mindig tartok attól ez megismétlődik.

Évek óta sportol de ilyet velem még nem tett ha ez a tesztoszterontól lenne oké, hogy több szexre vágyik de nagyon agresszív kb mint ha más ember lenne.

2023. júl. 30. 10:28
 12/24 anonim ***** válasza:
33%

Barátod biztos nem edz olyan keményen, mint anno nyáron mi, de ha egy kis doppingszerrel rásegít, akkor kb. ugyanaz lehet a hatás.

Kb. még a legvisszafogottabb kontrolált levezetés ehhez az állapothoz képest a durva szex, meg autókkal, motorokkal száguldás. Bunyózásra is nagy késztetést éreztünk, de azt világosan elmondták, hogy ha kiprovokálnák is, akkor is ki kell térjünk, mert aki bunyóba keveredik azt kirakják.


#10

2023. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12

Nem ismerlek így nem tudom összehasonlítani te vagy ő edzett/ edz e keményebben.

Versenyszerűen sportol ha doppingolna azt kimutatnák nem merne ilyesmit tenni.

2023. júl. 30. 11:18
 14/24 anonim ***** válasza:
7%

2 diplomás 45 éves családos (feleség, gyerekek) férfi vagyok, egész jó egzisztenciával, nagyon normális értékrenddel. Kb. a legbékésebb ember (krimit, küzdősportot, híreket sem nézek).


Mi is dopping nélkül voltunk állatok, ma meg az átlagnál is jóval normálisabbak (amikor összejárunk, akkor nőink agyon dicsérnek).


#10

2023. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Azért én nem várom meg még 45 évesen kedves ember lesz...

Nem tűröm a bántalmazást nem ilyen volt nekem ez ijesztő.

28 éves vagyok ő 35 nem így ismertem meg.

Ha nem változik meg nem maradok vele.

2023. júl. 30. 13:24
 16/24 anonim ***** válasza:

Ha 35 évesen még versenysportoló, akkor a magas tesztoszteron szint mellett a mostanában megnövekedett agressziója oka lehet még az, hogy érzi sportolói hanyatlását, ez egzisztenciális stresszt is okoz.


Tényleg az van, hogy ilyen férfihoz sokat tűrni képes kitartott csaj illik, nem pedig jellemes, tisztességes nő.


#10

2023. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16

Két évet még adott magának de aztán abbahagyja én három évig mellette álltam de nem gondolhatod, hogy majd mindent eltűrök.

Nem akartam leírni de szex közben addig fojtogatott míg majdnem elájultam megijedtem mert megmaradt a nyoma.

Azért ez sok, nekem az.

2023. júl. 30. 15:59
 18/24 anonim ***** válasza:

Ez már minden határon túl van, persze hogy sok!


Simán mondd meg neki, hogy ha legközelebb is durva lesz, akkor tökön rúgást vagy pofont kap. Aztán ha erre durván mer reagálni, akkor azonnal szakítasz vele.


#10

2023. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18

Ha megoldanánk ezt vele maradnék mert szeretem.

De ha nem szakítanunk kell.

Közös minden de így nem tudok vele maradni.

2023. júl. 30. 17:35
 20/24 anonim ***** válasza:
A tesztoszteron a legfontosabb férfi nemi hormon. A férfi szervezet a tesztoszteront a herék Leydig-sejtjei állítják elő koleszterinből, míg a nők szervezete a petefészekben és a mellékvesékben termel minimális mennyiségű tesztoszteront.
2023. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!