Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kövér férfinál a faroknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér férfinál a faroknak az a része ami zsír alatt van behatoláskor használható?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Persze, amint lefogsz, azonnal fogod tudni használni teljes hosszában.
2023. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan könnyen és sok pózban mint ha vékony lenne a férfi, minden bizonnyal nem. De biztosan van pár póz aminél kb. ugyanúgy tudja használni az egész méretet.
2023. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell fogyni és csak akkor.
2023. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan.
2023. júl. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy de. Főleg ha jó erősen töcsköl vele. Vagy pl az ágy sarkára ül nagy terpeszben, te meg hátulról beleülsz.


Igen, nem olyan látványos, mint egy vékony srác nagy farokkal. De abszolút használható.

2023. júl. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használható az.


Mostani párom elég kövér, de iszonyatosan jól megy neki a szex, tehát nem minden a látszat. Én amikor megláttam úgy hogy állt azt hittem elnevetem magam mert kicsinek tűnt a zsír miatt. Viszont amikor háton feküdt sokkal több látszódott eleve. De ez csak egy dolog volt. Igazából én imádom hogy Ő ilyen..

2023. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!