Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor döbbentél rá arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor döbbentél rá arra, hogy hízás/hízlalásfétised van?

Figyelt kérdés

Nekem már gyerekkorban elkezdődött, de elfolytottam, nem törődtem vele.


Mikor jöttetek rá, hogy szívesen lennétek kövérebbek vagy hízlalnátok valakit?



2023. júl. 4. 12:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Érdekes kérdés

Az emberiség elég nagy része ennek a kérdésnek az ellentétével foglalkozik

2023. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Amikor nagyapámnál meg láttam a sok disznót és akkor örültem neki hogy szépen híznak. AZ öreg nagyon értett a disznó hízlaláshoz.
2023. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Folyik a víz, fojt légutat elzár, "elfolytottam" helyesírási hiba.

A sav kifolyt a gőze majdnem megfojt.

Na látod ma is tanultál valamit :)

2023. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Nekem mindkettő van, de én is kövér akarok lenni mindenképpen, ha csak az egyiket élhetném meg, akkor az mindenképpen a hízás lenne! A nők hízása és hízlalása is nagyon vonz, de anélkül még meglennék. A legelőnyösebb egy jó kis vékony etetőlény lenne, mert az ki tudná szolgálni minden igényenyemet.

Jelenleg 27 éves vagyok, 182kg és 173cm magas vagyok.

2023. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyerekkorom ota kedvenc rajzfilmjeimbe mindig voltak hasonlo jelenetek

Írhatsz ha szeretnél még a témárol dumcsizni

2023. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, az kimaradt, hogy már kisgyerekként is voltak jelei ennek nálam.

Igazán csak 8 évesen tudatosítottam ezt magamban. Voltam már gyerekként is enyhén túlsúlyos, de akkor még sehol nem voltam a mostanihoz képest.

2023. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
4, ez milyen önző hozzáállás már? Egy rabszolgát szeretnél, aki folyamatosan etet, és te cserébe adsz... mit is?
2023. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

#6 cserébe magamat adom neki.:D

A feeder szerep úgyis erről szól leginkább, nincs ebben semmi önzés, mert ők sem úgy élik meg.

2023. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#4

Te már menni sem tudsz rendesen 182 kilóval. Szóval, te már súlyosan kövér vagy.

2023. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

#9, jó tudni, hogy menni sem bírok rendesen, mert éppen ma kellett lesétálnom ~2.5km-t, LOL

És ennél még többet is bírok, akár 4-5 is megy még. Igaz, utána fadarabként dőlök be az ágyba, és szétjárom a lábaimat, de mégis képes vagyok még ilyen távolságok megtételére. Sokan meg 110 kilósan kivannak ettől:D Mondjuk, én mindig mindehová biciklivel meg gyalog járó gyerek voltam, így megszoktam az évek alatt. Régen még 15km-ek is megvoltak, ahhoz képest ma már tényleg csak árnyéka vagyok régi önmagamnak, de ahhoz képest engem még mindig kevésbé visel meg, mint a legtöbb magam súlyú embert.

Ezzel a súllyal pedig 4km-eket lesétálni még nagyon nem rossz ám!

Pár hónapja arra is volt példa.

Szóval, lepereg rólam ez "menni sem tudsz rendesen" baromságod. Aki már menni sem tud rendesen, az elmegy a sarokig, aztán kifullad kb..

2023. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!