Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok! Titeket nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Titeket nem zavar, hogy a srácok valószínűleg masztizni fognak rátok, ha így öltözködtök nyáron?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam külföldön a tengerpartot is megfordultam pár napig (nem Európa). Találkoztam ott egy csomó más nemzetiségű, tini lánnyal, akiket khm... Azóta sem tudok kiverni a fejemből. Voltak köztük németek, oroszok, amerikaiak, angolok, még arabok is.


Vacsoránál felvettek valami vékony, alaposan dekoltált fehér estélyit (némelyik elment volna amúgy hálóingnek is...) és alá pedig csipkés bikinit, az egészhez meg egy magassarkút és kiengedett haj. Igen, minden kiválóan látszott, ami egy lány nőiességéhez tartozik... A szállodai bárról ne is beszéljünk, ott csak simán bikiniben (nem csak a poolbárban). Olyat is láttam, hogy a leányzó nagyon rövid nadrágot vett fel bikini felsővel, néha valami vékony, átlátszó, fehér pólóval. Volt olyan lány, aki így vagy akár napozás közben is rám mosolygott, amikor észrevette, hogy nézem. Kezdeményezni sajnos nem merek, mert elég gáz lenne, egy ilyen helyzetben kapott visszautasítás... Itthon láttam olyan lányt is, aki a fiúk számára még örjítőbb kiegészítőket is felvett (pl. térdharisnya).


Szóval: Lányok! Titeket nem zavar, ha a fiúk masztiznak rátok ezért?


Remélem nem csak én vagyok olyan perverz fiatal srácok közül, hogy így is nézem őket...



2023. júl. 24. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar, amíg nem hangoztatják.
2023. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar sőt örülök neki.
2023. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekek...
2023. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is örülök és büszke vagyok, hogy szexuális vágyat keltek a fiúkban.
2023. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen természetes. Az zavarna ha nem így lenne.
2023. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mendy98 ***** válasza:
82%

És ha elutasítanak akkor mi van?

Megesik az emberrel, lányokat is szoktak elutasítani.

Nem bunkón, nyomulva kell kezdeményezni, hanem magabiztosan, de kedvesen és ha így is bunkó a reakció akkor az a csajnak gáz nem neked.


Egyébként a kérdésre a válasz:

Nem, nem zavar, amíg nem jelentik be nekem, nem előttem csinálják és se képet se videót nem kapok. Addig csináljon amit akar, felőlem egy képem is kinyomtathatja és arra verheti, meg plüssformába is megvarrathat és azt is dughatja, nem érdekel.

2023. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
30-as nőként 10 évet simán letagadhatok. Úgy is öltözök. A tini fiúktól kezdve az idősebb korosztályig, már rengeteg ajánlatot kaptam. El is mondták hogy kiverik a fotóimra, vagy ha élőben láttak. Őszintén szólva ez kicsit sem érdekel.
2023. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Az én koromban ez már nagyon nagyon jólesik és bóknak veszem.

N54

2023. júl. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!