Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kipróbálnátok a szexet egy 20+ centis néger férfival?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ez soha nem derülne ki, tehát nem lenne semmi utólagos következménye.

2023. júl. 23. 20:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon kiszeretném próbálni, feltéve ha húzz óvszert is.
2023. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21# annak mi értelme? Vegyél a szexshopban műdákót és élvezetesebb, mint az óvszeres fekete dákó. Megsúgom nagyobb is, mert árulnak 40 cm polip csáp féléket, Dragon formákat, stb. Határ a csillagos ég! Vagyis, nincs határ. Egy férfi pénisze sosem lesz akkora.
2023. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk h senkitől ne szedjek össze senmi fertőzést, vgy mondjuk tudod van a nem kívánt terhesség is. Az elővákadéktól is teherbe lehet esni. Nsm mindenki tud időben kiszállni

De inkább a fasza kis szexuális úton terjedő bacik ami miatt nem árt az óvszer. Látszik h faszi vagy, és csak a sajat kényelmed érdekel.

2023. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerban, akkor sem ad semmi + extrát, mintha egy jó minőségű legdrágább szexuális segédeszközt vennéd meg és biztos vagyok benne van melegíthetős pénisz, stb. Úgyszintén, mint a művagináknál. Szóval sosem fogom megérteni a nőket, akik a méreten rúgóznak. Szereted a pasid (uramisten kis pénisze van) és mellette kielégíted magad egy játékszerrel. Senkit sem kell ezért megcsalni és senki életét tönkre tenni. Nyugodt szívvel kijelenthetem a legnagyobb kockahasú fekete pasinak sincs 28 cm-nél nagyobb pénisze, de szexshopban komolyan van, és külföldről is lehet rendelni. Én is rendeltem már Hollandiából is cuccokat.
2023. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Igen

33N

2023. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ki, abszolút. Ha nem durva főleg
júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én 20 centiset biztos nem (nem tudom hogy létezik e ilyen egyáltalán) de ha már egy átlag férfi az az 180 centi magas akkor jöhet amúgy +pont ha fekete
aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!