Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az anális szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az anális szex, nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
Még sosem próbáltam senkivel, de mostanában elkezdett izgatni a dolog, milyen lehet. De félek kipróbálni. Köszönöm a válaszokat! :)

2023. júl. 23. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ!


Velem az elsőnél a fiú türelmes, figyelmes és fokozatos volt. Nem mondom, hogy nem fájt, de inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas.

Kell egy kis idő, amíg hozzászokik az ember az érzéshez. De utána már tud kellemes is lenni.

2023. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én hiába próbáltam, síkosító, lassan csináltam, meg minden, akkor sem ment be a barátnőmnek, mert nagyon fájt neki mindenféle módon. Így hagytuk az egészet. Azóta sem próbáltuk újra.
2023. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Eddig minden barátnőmet rábeszéltem, hogy próbáljuk ki.

Az első az szinte mindnek fájt, sőt, volt hogy még az 5-6.-jára is.

Szinte egyikük sem élvezte, de fokozatosan megszokták.

Csak miattam engedték, mert szerettek, és tudták, hogy ez nekem mennyire fontos egy kapcsolatban. De a mostani barátnőm már próbálta előttem is, és azt mondta neki ez ad egy plusszt, szóval rendszeresen csináljuk. A többivel csak heti, kétheti egy alkalom volt, amikor belementek.

Szerintem próbáld ki, max. ha nem jön be, nem csinálod. Veszteni nem fogsz semmit se.

2023. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jó. De alapos tisztálkodás és síkosítás szükséges.
2023. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet bírni
2023. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó valakinek nagyon faj valaki meg kedveli
2023. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon fájt. Azért szakítottam a pasimmal, mert mindig erőltette, és egyszer csak rájöttem, hogy direkt az izgatta, hogy nekem fáj...
2023. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem vastag farkam van, azzal fájdalmas kissé, de van aki engedi. Ilyenkor a fájás és az élvezet keveredik a nyögésekben, valami hihrtetlen izgató tud lenni
2023. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12 centis vekonyal biztos jo.
2023. júl. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fizetésem összege felér azzal...🤪
2023. júl. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!