Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom már évekkel ezelőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sickmind kérdése:

Tudom már évekkel ezelőtt volt ilyen kérdés, de lányok ti mit szóltok a belly punchoz? Tudom ehhez kell egy fajta mazo/sub beállítottság. Kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az mi?
2023. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Magyarul is megtudod kérdezni?
2023. júl. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom hogy valaki jelly bellyt nyomkod a puncijába. Hát jól hangzik.
2023. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az mi?"


Röviden és szárazon: a csávó ököllel hasbavágja a csajt.

2023. júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van szub hajlamom de ez mar nekem is sok lenne…
2023. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 Ezen jót nevettem :D jó volt :D

#4 Pontosan erről van szó.


#5 Hát igen, ehhez gondolom kell egy masszív mazochista hajlam is, elég sok ilyen videó kerül szembe velem mostanában azért is vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire elterjedt dolog.

2023. júl. 20. 08:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél nekem ez veszéyesnek tűnik, ezért én nem csinálnám nekik. A jó belly punchning az nem befeszített, ahanem ellazult hassal történik. Emiatt félő, hogy maradandó károsodást okoz.


Van egy másik változat, amikor sportolók befeszített hassal kapják az ütéseket. Az minden bizonnyal nem fáj annyira (bár az sem lehet kellemes), és ez inkább edzés/sportteljesítmény mint szexuális tevékenység, az annyira nem izgató.

2023. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon szeretem, és az eddigi domok akik kipróbálták rajtam ők is szerették. Valóban nincs elterjedve, elég kevesen mennek bele, először én is féltem tőle de butaság volt:P
2023. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég sokat voltam bánta/verve inkább ki hagynám
2023. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Ha BDSM-en belül akkor megértem, hogy egy idő után sok. Ha BDSM vagy szado mazó játékon kívül bántottak akkor rohadjon meg az illető.
2023. aug. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!