Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglepődtél már valaki szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepődtél már valaki szexuális beállítottságán, akit jól ismersz és közel is áll hozzád? Vagy kiderültek olyan vágyai, amin szintén elcsodálkoztál?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben volt egy nagyon jó fiú barátom nem sokkal volt fiatalabb mint én de mindig tőllem kért tanácsot ha csajozni akart

Mikor el kezdett serdűlni az intim dolgait is velem beszélte meg

Még hamarább láttam a farkát mint bárki más tudod ez a tipikus jó e a farkam kinézete mérete stb elég lesz e egy lánykák blabla boa...

Szóval érted ..


Azóta felnőttünk .

És kb 2 éve tudom hogy biszex és hogy volt már vica-verza pasival is .

Igazából nem néztem volna ki belőle .


De pl ha van új partnerem mindig érdeklődik a farkuk iránt

Ha véletlen közös intim messenger csoportban vagyunk

És lát egy szép farkat megírja privátban a véleményét kitárgyaljuk


Abszolút nem ítélem el nem undorodom tőle

Ettől még egy kedves srác és barátom maradt ezek után .is


N

2023. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Én aszexuális vagyok, amikor elmondtam egy volt osztálytársnak, aki mellette jó barátom volt, akkor se szó, se beszéd, megszakította velem a kapcsolatot, mindenhol letiltott. Ennek már kb 10 éve, azóta nem hallottam róla.

Olyan érzés, mintha az aszexualitás valami halálos, fertőző kórság lenne…

2023. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Fiatal korban még igen, később ahogy gyarapszik az élettapasztalatod (és fejlődik a pszichológiai érzéked) hamarabb látod meg mi van a másikban mintsem arról saját magának sejtése lenne :)
2023. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyik volt osztálytársam kapcsán ez meglepett.
2023. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem húga biszexuális. Senki nemtudja a családban csak én.

A laptopja javításakor bukott le előttem, és négyszemközt felvállalta.

Természetesen megtartottam a titkát, és ezzel még közelebbi,

még bizalmasabb lett a viszonyunk.

2023. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt osztálytársamon
2023. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, lett most valahogy hirtelen több olyan ismerősöm is akiről nem gondoltam volna hogy a BDSM vonal iránt érdeklődik.
2023. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Volt kollégám eléggé tapasztalt szexuálisan és tart több oktatást is. (BDSM, Shibari)


Ugyan én csak gyakornoki időt töltöttem ott, de nem gondoltam volna róla.


Kértem tőle én is tanácsot. :)

2023. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 nő ismerősöm is van, volt, akiről kiderült, hogy a fétise a fenék nyalás. A másiknak a napi többszöri szopás. Ki nem néztem volna belőlük.
2023. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt párom akivel jó kapcsolatban maradtunk egyszer felhívott ( akkor már nem beszéltünk évek óta ) hogy mondania kell valamit .. és elmondta hogy kipróbálta milyen fiúval és neki nagyon bejött .. nagyon meglepodtem hiszen férfias nagyon jó volt vele az ágyban is … na mindegy nem nézek rá másképp ettől függetlenül ^^
2023. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!