Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuckold az egy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckold az egy szexuális beállítottság, mintsem fétis?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A cuckoldnak több szintje van meg változata.
2023. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Inkább egy mentális deffektus.
2023. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább fétis. Engem izgatnak az ilyen beállítottságú férfiak, meg maga a történés, de van azért más is, ami izgat, nem csak ez.
2023. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen fétis, mivel gondolom aki élvezi az ilyesmit nem csak "ezt élvezné". Így nem lehet alapvetően beállítottság. Csak amolyan vágyszerűség.
2023. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem megy nagyon komoly agy baj.

Ex férjemnek is ez volt a mániája.ezért is lett többek között ex.Már csak úgy tudott ő elélvezni ha magának mesélte az agybeteg fantáziáját.undoritó.

Megmérgezte ezzel a szeretkezésünket is, aztán a mindennapokat is.

2023. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatalon mi is beszélgettünk erről a feleségemmel. Határozottan elutasította. Azt mondta engem szeret azért jött hozzám feleségül. Párkapcsolatot akar abba harmadik nem fér bele. Ha ilyen vágyai vannak valakinek akkor először orvoshoz forduljon. Ha még egyszer megemlítem neki ezt vagy valami mást akkor azonnal válik. Megnyugtattam hogy csak kiváncsi voltam. Azóta nem említettem neki. Ketten jól elvagyunk.
2023. jan. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!