Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik kóstoltátok már a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik kóstoltátok már a saját spermátokat? Elvárod egy nőtől, hogy lenyelje?

Figyelt kérdés

Ha undorítónak tartod, akkor mégis, hogyan várhatod el egy nőtől, hogy megtegye ezt?

Mondjuk már az régen rossz, hogyha ez elvárás.



2023. júl. 19. 23:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%
Aki lenyelte azt eddig mindig egy nagy csókkal jutalmaztam és még izgatott is... F
2023. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én kóstoltam a saját spermámat, többször is és észre vettem hogy más-más íze van attól függően hogy mit eszem. Könnyűételek után, es sok zöldséget fogyasztva, sokkal jobb íze van a spermának, de a legjobb sok gyümölcs evése után. Nem várom el senkitől hogy le nyelne a spermámat, ha ár nagyon izgató ha egy lány le nyeli. A szexualitásban nincs helye az elvárásoknak. Annak az a lényege, hogy örömként élje meg mindenki. Nem kell megtenned semmit amit nem akarsz, de megtehetsz bármit amit szeretnél.
2023. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Kóstoltam. Semleges ízű és állagú volt számomra. Nem várom el a páromtól hogy lenyelje (nem nyeli le, nem is nagyon orálozik, nem is nagyon igénylem), de szerintem semmi kivetnivaló nem lenne benne.
2023. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Kóstoltam párszor a sajátomat. Nem várom el, de mikor 1-2x szájban mehettem el, azok voltak életem legnagyobb orgazmusai. Ha lenyelték, az még nagyobbat okozott.
2023. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%
Kóstoltam már a sajátomat, nincs semmi bajom vele. Számomra nagyon izgató, ha a párom lenyeli. De abban is benne lennék, hogy osztozzunk rajta, és ne mindig ő nyelje le, hanem néha adjon belőle nekem is.
2023. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Ugyanez a kérdés nőknél


Hát elgondolkodtató.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2023. júl. 20. 19:58
 27/30 A kérdező kommentje:

Ráadásul ott mindenkit lepontoznak. Itt meg mennyivel normálisabbak a pasik.

Hiába, hogyha összeengedjük a sok libát annak meg is van az eredménye.

2023. júl. 20. 19:59
 28/30 anonim ***** válasza:
53%
#27 +1
2023. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem, igen. Seethe.
2023. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Igen kóstoltam, van, hogy szájba élvezés után úgy csókolózunk, hogy feleséfem szájában van az ondóm. Olyan is, hogy a puncijából -ról, vagy cicjéről nyalom -ki, -fel, -le.

Olyan nincs, hogy elvárom, vagy kötelező. Mivel feleségem imádja, lenyeli. Nem tartom undorítónak. Ő sem. Mint ahogy azt sem, hogy egy kiadós nyalás, vagy nyalatás után ő szereti, ha a puncinedves számmal csókolózunk.

2023. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!