Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hegyen maszturbáltam, nah...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hegyen maszturbáltam, nah és te megtetted?

Figyelt kérdés

Valakinek vicces lesz, valakinek nem, de mindenképp igaz. 😁


Tegnap kirándulni voltam egyedül és megmásztam az Eged hegyet. 😅 Igen, tudom, nem túl magas pls. ne nézzetek le. Azonban nehezítettem a mászást direkt azzal, hogy nem a kijelölt útvonalon mentem.

Izgalmas egy dolog ha az ember kb. 70 fokos szögben van és négykézláb mászik fel ahogyan minél előbb keres egy fát, kiálló sziklát amivel tarthatja magát. ❤️Próbáljátok ki. Én nem szeretem az unalmas kijelölt ösvényes könnyű, de hosszú utakat. Jobban szeretek egyenesen menni felfele de sokkal nehezebben.


Nah fel is értem kissé sárosan, a hajam kócosan, földesen, de felértem. Rá láttam Eger városára és azon túl is. Van egy rozoga múzeumi kilátó a tetején, de nem javaslom a felmerészkedést.

(fából van)


Tudjátok tegnap milyen meleg volt? Rettentő hőség.

Behúzóckodtam egy fa árnyékába és levettem minden fehérnemüt magamról érezve, hogy teljesen átizzadtam, és melegem is volt. (ezt azért mertem megtenni mert tudtam, vagy reméltem, hogy a hegyen nincs senki, és kicsit izgi is volt)

Bár az árnyékban is meleg volt, érezhetően kissé mozgott a levegő, és ez annyira jól esett, hogy majdnem bealudtam meztelen a füves pázsiton. 🤣

Az igazság, hogy piszok fáradt voltam, és kedvem volt legalább megpihenni, de annyira izgi is volt a fent tartózkodás amíg kiterítettem a napra a ruháim, hogy maszturbálni kezdtem, de most jön az igazi poén. Kb. 10 percig csináltam, és mivel csak a helyzet volt izgató, de valahogy annyira nem voltam felizgulva, hogy el is menjek, de fáradt az voltam, ezért (szerintem) egy kis kéz pihentetés alatt eskü bealudtam. 🤣

Max 1 órát aludhattam.

Aztán felöltöztem és lejöttem a hegyről, de már a kijelölt ösvény mentén.



2023. júl. 18. 01:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#6-os válasza megmagyaráz mindent
2023. júl. 18. 08:56
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Én meg egyszer a csajomat dugtam meg a hegy tetején. És az ráadásul egy frekventált kirnándulóhely volt, csak épp kevesen jártak arra a meleg miatt. De szimplán csak kicsit félrehúzódtunk az ösvényről. Egyszer meg is láttak, aztán gyorsan továbbmentek.
2023. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Hippodrom válasza:
58%
Szerintem meg jól tetted.Kiszakadtál ebből a nyomorult mókuskerékből és élvezted a kirándulást.Nem látott senki,nem botránkoztattál meg senkit és még egy jót szunyáltál is.
2023. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!