Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Így nyáron milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Így nyáron milyen szettben lévő nők a legvonzóbbak szexuálisan? Akinek a hasa/combja/dekoltázsa látszódik?

Figyelt kérdés

Ilyenkor milyen nők fogják meg a figyelmeteket?


Tudom tudom, férfiak vagytok így gondolom minden tetszik, de van kifejezetten egy dolog, amit megfigyeltek ilyenkor utcán nőkön?


2023. júl. 15. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha kicsit átlátszanak az emlők mert nincs rajta melltartó, attól rögtön szerelmes leszek 🥰
2023. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Emlők, jézusom...
2023. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Kedvelem ezeket a nyári ruhás kérdéseket, kifejezetten izgalmas ilyenkor utcára lépni, és nyitott szemmel járni!

Részemről +1 az ujjatlan darabok felé, számomra izgalmas ha teljesen szabadon van a kar, a váll, a nyak és a hónalj. Ezen kívül a nyitottabb daraboknál a hát és a dekoltázs is eléggé be tudja indítani a fantáziámat. És hát a szép, félig meddig meztelen combokat is nagyon szívesen elnézegetem az ilyen forró nyári napokon.

2023. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az mindent visz, ha a combja látszódik.

De ha a hasa látszódik, az sem rossz.

A dekoltázs kb. mindegy, nem igazán érdekel.

2023. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a cici a minden, azt nézem mindig először. Egy sima dekoltázs is megfog, de ami nagyon megtud mozgatni, az amikor melltartó nélkül van, egy feszesebb pólóban vagy ruhában, és tökéletesen kivehető a cickók formája, a bimbók, minden, ezt mindig azonnal észreveszem. És ez fokozódik ha nagyobb mell. A következő a lábak és a popó, és csak utána a has.
2023. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mikeXxX ***** válasza:
Pár ève láttam egy lányt újpesten megállóban várta a villamost valami top volt rajta hozzá lakk miniszoknya ès tűsarkú volt rajta a mai napig meg van a kèp a fejemben 😊! 43f
2023. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!