Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen szűz vagyok nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen szűz vagyok nagyon ciki ez?

Figyelt kérdés
Mások már évek óta, sőt akár egy évtizede élnek nemi életet én meg szűz vagyok. Fura belegondolni hogy más 25 éves már lehet hogy 8 éve rendszeresen szexel én meg még egyszer sem. Fiú vagyok.
2023. júl. 14. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem ciki.
2023. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

2×10^23 ilyen kérdés van már. Akinek imponál a megrontás, továbbá a szüzek (vagy akik nem vallják be hogy azok) azt mondják nem gáz.


Amúgy meg igen. Ha csaj vagy,akkor is, de igazából nem a szüzesség ténye, hanem az OKA az, amiért gáz (90-95%-ban)

2023. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Azt hogy ciki e azt nem tudom, de biztos nem fura. Nagyon sok szűz 20+ szűz férfi van itt.


Ezek közül választhatsz amúgy, ami így a szexuális életed jövőjét illeti:


a) elmész egy rendes igényes kurvához


b) romantizáld a szexet vársz még évekig amig nem találod meg a megfelelőt (persze akkor sem biztos hogy jó lesz vele a szex, de beéred majd annyival hogy van punci)


c) LEGESLEGROSSZABB irogatsz ide évekig és kérdezgesd, hogy ciki e prostizni. Nem ciki, ha nem hirdeted senki sem tudja. Ha valaki valaha rákérdezne, mond hogy egy lány haveroddal vesztetted el vagy idk gondolkodj, kamuzz.

2023. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem ciki.
2023. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Én 21 vagyok, szintén szűz. Barátnőm sem volt még soha.


Velem egykorúak és nálam fiatalabbak is vannak a környezetemben, akik már házasok. Nekem meg még csajom sem volt.


Igyekszek, de még nem jött össze. Majd lesz. Ha rágörcsöl az ember, akkor még nehezeb a dolog.

2023. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem ciki, csak nagyon rossz.
2023. júl. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Full gàz....
2023. júl. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Én 20 éves voltam szűz ,nem tudam kivárni és elmentem Rosszlányhoz.

Nem szégyen ha hósszú útad választotat arra elveszits a szűzeségetet!,én rövid út mellet döntötem.


Majd csak őssze jön neked is!

Nem bántam meg elmentem Rosszlányhoz,és ő velle vesztezem el !

De ha úgy kondolot nem tudot kivárni és kiváncsi vagy milyen szexelni milyen egy csajt dugni akkor csak nyugotan menj !

2023. júl. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen vesztettem(5 éves kapcsolat lett) el de ha lett volna abban az időben elmenni prostihoz már rég megtettem volna.
2023. júl. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki - és azért is merem ezt írni, mert én is ebben a helyzetben voltam.


De mindenképpen szar, és sajnos minél idősebb leszel, annál szarabb lesz, és annál nehezebb lesz belőle kitörni.

2023. júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!