Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha még 25 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még 25 évesen szűz vagyok lányként?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Néző pont kérdése.
2023. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Én fiúként 21 évesen is az vagyok. Nincs törvénybe iktatva, hogy 16 évesen el kell veszíteni.
2023. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem is szeretnéd egyelőre elveszíteni?
2023. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván te is tudod, hogy nem, nem normális. Normális esetben jóval előbb elvesztik a szüzességüket a lányok. Nyilván ez nem jelenti azt, hogy ez nálad valami nagy hátrányt okozna, de ettől még a "normális" "átlagostól" eltérő. Én ismertem egy 25 éves szűz nőt régebben, miután rászánta magát, hogy most már nem vár tovább, annyit mondott, hogy kár volt eddig húznia. Persze biztos van aki 30+ évig várja az igazit és úgy gondolja megérte, ahány ember annyi féle. :) 33/F
2023. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy fent is írják egyénfüggő, nincs jogszabályba fektetve mikor kellene "elveszítened". Egyébként sincs senkinek semmi köze hozzá! Csakis rád és a leendő párodra/partneredre tartozik.
2023. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
23 vagyok, nemrég vesztettem el. Nem mondom, hogy nem lenne jó több tapasztalat és, hogy nem csináltam volna szívesen már korábban, de most alakult ìgy. Most találkoztam olyannal akivel olyan nagy köztünk a kémia, hogy egyértelmű volt, hogy, megtörténik. Nem szerelem, de nem bántam meg.
2023. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem normális, de alapból még nem nagyon veszélyes.

Viszont ha eddig nem jött össze, érdemes lenne többet foglalkoznod a dologgal, intenzívebben keresni, és meggondolni olyan dolgokat, hogy idáig vajon jól csináltad?

2023. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább a szokatlan kifejezést használnám.
2023. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lenne normális? Sorban álltak talán a vonzóbbnál vonzóbb tökéletes jelöltek, és te mindegyiket elüldözted? Mert max. ebben az esetben nem normális. Ha esetleg még nem találkoztál azzal, akivel szívesen lefeküdnél, akkor az bár nyilván eléggé frusztráló érzés 25 évesen, de mindenképpen normális, hogy nem feküdtél le az első jöttmenttel, csak hogy végre ne legyél szűz.
2023. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NTBS ***** válasza:
43%
Teljesen.
2023. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!