Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányként ez normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányként ez normális vagy már túlzás?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom már a szexre, de bárkivel azért nem fogok lefeküdni.

A következők izgatnak és valamikor majd ezeket is szeretném kipipálni (nyilván nem ezekkel indítanék, hanem a “hagyományos” szexszel, illetve pettinggel).

- Tengerparton csinálni, de persze lebukás nélkül.

- Autóban csinálni, szintén lebukás veszélye nélkül.

- Zuhanyzóban.

- Szerepjáték, pl. rendőrös, tanár-diák, orvosos.

- Egy kis fagyit vagy tejszínhabot kenni a pasi testére (hasra, mellkasra) és lenyalni.

- Egyszer váratlanul meglepni a pasit nagyon szexis szettben (mondjuk fekete push up csipke melltartó és tanga, combfix, esetleg tűsarkú, vörös rúzs) és átvenni felette az irányítást, levetkőztetni, kikötni vagy lebilincselni és úgy kielégíteni orálisan.

- A kissé vadabb szex is izgat, de persze nem úgy, hogy fájjon.


Nem vagyok vallásos, nem kaptam prűd neveltetést meg semmi, de néha megfordul a fejemben, hogy “ártatlan” szűzként mennyire normális ilyeneken agyalni. Illetve van vibrátorom is, több is, bár leginkább csak egyet szoktam használni. 18 évesen vettem az elsőt, nem kezdtem túl korán.


(20 éves leszek, nem vagyok már kislány)


2022. ápr. 14. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Milyen gyakran nedvesedsz be kislány ?
2022. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
A tengerparthoz van ötletem. :) A többi is tetszik amit írtál.
2022. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Normális


29/F

2022. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek teljesen általános vágyak, semmi tiltás nincsen benne. Ha 20 évesen még szűz vagy, persze, hogy a fantáziád meglódul.
2022. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom azért az se mindegy, hogy milyen autóban, legalábbis a helyedben egy max. 1-2 éves Maserati alá nem adnám. Csóró hülyékkel ne állj le. Annál te sokkal többet érsz.
2022. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, mostanában kezd elegem lenni a “túlidős” szűz lányokból. Múltkor is itt verette a nyálát az egyik 26-28 éves és arról tett fel kérdést, hogy már pedig ő pénzért fogja eladni... Hányingert keltő jelenség...
2022. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Valósítsd meg, éld ki a vágyaidat!
2022. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Még nem voltam 18, amikor egy tanárról fantáziáltam, hogy elveszi a szüzességem.


Egy a lényeg.

Annak add, aki megérdemli és utólag sem bánod meg vele!

2022. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Szereted a fa*szt ?
2022. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#6: nem tudom, egy még nem egész 20 éves miért "túlidős" (túlkorosra gondoltál, gondolom...)


Kicsit más jelenség a "még nem egész 20 éves és vannak fantáziái" és a "26-28 éves, aki el akarja adni".


Én majdnem 21 voltam, baromira frusztrált már, más kérdés, hogy megvolt rá a magam oka, ahogy valószínűleg mindenkinek.

2022. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!