Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek mi a legextréme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi a legextrémebb fétisetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szexben mi az, amit már nem engedtek meg a pasinak, vannak e korlátok nálatok vagy jöhet minden. Például nekem a barátnőm megsértődött, mert én szeretek vadulni sokszor és azt mondtam neki szex közben, hogy ,gyere, most szájba finglak aztá lehugyozlak te kanca'. Igazából én azt hittem, hogy szereti, ha durvább vagyok, de neki pl. sok volt. Nektek?

2023. júl. 14. 05:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#9

Szerintem ez nagyon izgató tud lenni!

Nincs kedved kombinálni egy távirányítós lush vibrivel ?

Természetesen a tavvezerlo nálam van 😉

2023. nov. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!