Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek mi a legextréme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi a legextrémebb fétisetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szexben mi az, amit már nem engedtek meg a pasinak, vannak e korlátok nálatok vagy jöhet minden. Például nekem a barátnőm megsértődött, mert én szeretek vadulni sokszor és azt mondtam neki szex közben, hogy ,gyere, most szájba finglak aztá lehugyozlak te kanca'. Igazából én azt hittem, hogy szereti, ha durvább vagyok, de neki pl. sok volt. Nektek?

2023. júl. 14. 05:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ezért én konkrétan kirúgnálak. Ez tapló, bunkóság.
2023. júl. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdésed. Legextrémebb fétisről kérdezel, majd ugy folytataod hogy mit nem engednének. A többi része még ha igaz akkor egy igazi gyökér vagy.
2023. júl. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2: legextrémebb fétis nekem a legalja beszéd, alázás, mivel én erre izgulok fel a legjobban. Csak elmeséltem, mert kíváncsi vagyok van e olyan, akinek ez bejön e például.
2023. júl. 14. 06:51
 4/21 Katica997 ***** válasza:
100%
Én nem értem a kérdés, hogy függ össze a leírással. Amúgy amit írsz az nem durvulás hanem bunkóság...
2023. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy gyökér lúzer vagy, aki sose jut puncihoz.
2023. júl. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs legextrémebb fétisem, sőt, fétisem sem nagyon.


De most neked miért jó, ha valaki leírja, hogy neki mi? Azzal te mennyivel vagy beljebb?


A barátnőddel beszélj erről, ne a gyakori népével. Miért nekünk dicsekszel azzal, hogy szeretsz vadulni és miért nem azzal foglalkozol, hogy a barátnőd megsértődött? Ha szereted és jó vele, akkor oldjátok meg a problémát. Vagy az orra alá akarod dugni az itteni válaszokat, hogy "na nézd mán asszony, vannak ám itt nálad sokkal bevállalósabb nők is"?

2023. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem extrém vagy, vagy durva, hanem egy bunkó paraszt xD!
2023. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Korodból és szexuális kultúrálatlanságodból adódóan nem tudsz különbséget tenni a vágyromboló idióta beszéd, és a szexuálisan izgató trágárság között. És mive szavaidból ítélve nem érzékeled a hatalmas eltérést, nincs is miről beszélnünk.
2023. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régi fétisem, hogy nyílt helyeken véletlennek tűnő módon villantom a bugyimat és élvezem a kutakodó pillantásokat
2023. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

De egy ocsortány paraszt vagy. Ez nem durvulás, hanem a bunkóság tetőfoka. Nálam repültél volna az ablakon.

18L

2023. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!