Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzéseitek vannak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéseitek vannak az egyéjszakás kaland után közvetlen és az utána lévő pár napban?

Figyelt kérdés
Nekem több is indult úgy de mindig többet akartak és persze lett több éjszaka is. Tudom ennek örülnöm kéne de maradt bennem egy kérdéses kiéletlen vágy, mindig is foglalkoztatott milyen érzés a csak egy alkalom utáni érzés... F

2023. júl. 13. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt ilyen pl. külföldi turistával, aki másnap hazament. Semmi extra. Szépen elköszöntünk egymástól és tudtuk, hogy ennyi volt.
2023. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Akivel egy alkalom volt, nem taliztunk tobbet.
2023. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oldfire ***** válasza:
100%
Az 1 éjszakás kalandok utáni napokban sokat kellett várakozni a nemi gondozóban.
2023. júl. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 verzió volt: vagy érdekelt volna a srác, hogy jobban megismerjem, de nem kerestek, én pedig direkt nem írtam nekik (ne a nyuszi vigye puskát alapon), aki meg pont nem érdekelt, az írogatott egy darabig..(egyik sem volt korábbról ismerős, haver vagy ilyesmi)
2023. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!