Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti benne lennétek egy olyan alkalmi dologba egy hétvége erejéig egy sráccal hogy ilyen “párkapcsolat feeling” szerű dolog, szex, filmezés, kávé, süti, ebéd (persze mindent a srác állna) és csak két napig tartana azaz egy hétvégén ?

Figyelt kérdés
A hétvége pedig úgy telne mintha régóta ismernétek egymást, ezáltal minden gátlást félre lehetne tenni.

#fiú #szex #alkalmi #Barátnő, barát
2023. júl. 10. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2023. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mondom meg, hogy mit csináljunk akkor igen.
2023. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23 éves fiú vagyok amúgy ez lemaradt 🙂 mondjuk nem mintha fontos lenne a kérdés szempontjából
2023. júl. 10. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Èn még soppingolnék is a lánynak, plusz wellness..
2023. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont úgy működik az alkalmi partneremmel. Annyi a különbség hogy nem kell neki fizetnie mindent, egyszer ő egyszer én.
2023. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Ilyenben én is benne lennék


30/F

2023. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, egy teljesen idegennel biztos nem, mert nem ismerem, nem tudnek ennyire megbizni benne.


Olyannal, akit ismerek, es mondjuk baratsag extrakkal dologrol van szo, talan. De ott meg annak allna fennt a veszelye, hogy a hetvege utan az egyik fel tobbet akar. Nehez kerdes.


Azt viszont semmikepp nem engednem, hogy mindent a srac fizessen, van nekem sajat fizetesem, szeretek anyagilag fuggetlen lenni 😊

2023. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen idegennel én sem biztos, hogy benne lennék, de ha pl volt előtte egy tali és szimpatikus volt, akkor simán
2023. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!