Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi volt eddig a legmeré...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt eddig a legmerészebb dolog amit buliban csinaltatok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Lanybucsumon kinyalta egy srác a fenekem
2023. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Esküvőn berugtunk es egy random sraccal elkezdtem beszelgetni a topart mellett, aztan valahogy ugy alakult hogy a bokor mogott leszoptam, amig mindenki vigan tancolt odabent


A mai napig nem tudom ki volt az :D

2023. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer részegen a barátom barátnőjével smároltam. Utána nagyon megbántam, mert szerintem ezzel valahol elárultam. Nem mondtuk el, és folytatása sem volt a dolognak. A csajok jönnek-mennek az ember életében, de a barátok maradnak. Jobb esetben.


#2 "aztan valahogy ugy alakult ... leszoptam"

Na ez az, amit nem értek, és ne haragudj meg kettes, de hogy tud úgy alakulni, hogy vkit random lecidázol, akit nem is ismersz? Belőled ezt hozza ki a "szimpi vagy" feeling? Én simán csak közlöm az illetővel, de ízlések és pofonok. :)

2023. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

3 eve Balatonon Sound utan 2 sraccal szexeltem a parton.


Jó testük volt, jóképűek, ittam is, egyszer élünk.


Élveztem.

2023. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ez mégis hogy jött össze? :D

Csak annyit engedtél neki, vagy valami fogadás volt?

Gondolom a vőlegényednek nem tálaltál ki róla másnap...

2023. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meztelenre vetkőztem, egy másik alkalommal pedig leszoptam pasim többek előtt
2023. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5.

Az, hogy, hogy jött össze az egy kicsit hosszú sztori.


Lényeg, h megtörtént, ennyit engedtem, és másnap mindent elmeseltem otthon is.

2023. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!