Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nagyobbat élveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nagyobbat élveztek akkor ha a csajotok a feneketek lyukát is kényezteti miközben veri a farkatok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal sokkal nagyobbat.
2023. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Hogy van emberekhez gusztusa ehhez? Én nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy azon keresztül szarik.
2023. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor, iszogatás után szexeltünk, kívülről izgatott ott és én kértem meg, hogy nyúljon be akkor már. Előtte sosem csinaltuk, sem én magamnak. De nekem nem igazán adott hozzá semmit.
2023. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Naná, de inkább a gátat csak, ne a kijáratot! 🤣
2023. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fenekemet békén hagyjuk.

És ha a lány sem szeretné hogy az övével bármit is kezdjek, teljesen megértem és elfogadom....ha kérné hogy csináljam meg ott is akkor oké menjen, de különösebben nem érzek késztetést hogy popsiba dugjam.

2023. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én imádom ha nyalja és megujjaz szopás közben. :) Vagy akár farokverés közben is ujjazhat, mindenhogy szeretem, de szopás közben a legjobb élmény. :)


Ha pedig a prosztatámat is tudja masszírozni szopás közben, annál jobb nincs is, hatalmas remegőset tudok így élvezni. :)


Hajrá csajok, mi is sokan szeretjük az ujjazást. :)

2023. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amikor mi először csináltuk, szegény párom mehetett újra hajat mosni :D
2023. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehet ezen szeretni. Csaj híján vettem prosztatadildót és semmit nem éreztem. Azóta a macskák játszanak vele, mert gumi.
2023. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16-os,király vagy!

Én is imádom,ha ezt csinálja velem a lány,nő,Hölgy,de jelenleg szingli pasiként erre sincs "jelentkező"! Pedig szeretem adni is,s kapni is!!!

2023. szept. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!