Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért füllent ezen az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért füllent ezen az oldalon ennyi ember az anális orgazmussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha van egy ilyen kérdés egy csomóan írják hogy nekik van anális orgazmusuk, akár sorozatos??? is.


Miért írja ezt itt ilyen sok ember? Ezek magukat nőnek kiadó férfiak akik így akarják rávennj a nőket az anál szexre?


Vagy olyan nők akik szexuális téren nullák a való életben és ezért inkább kamuznak valamit, hogy valaki lefeküdjön velük?

Nem hiszem hogy olyan gyakori lenne az anális orgazmus a nőknél, ugyanis hüvelyi orgazmusra is a nők 20-30 százaléka képes, análisra meg még kevesebb. De ezen az oldalon mindenkinek van minden és ez számomra elég hihetetlen...



2023. júl. 7. 14:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

Elhiszem, hogy baromi dühítő, hogy neked nincs, vagy te még nem találkoztál análra nyitott nővel, de már kezd nevetséges lenni, amit az oldalon műveltek. Az utóbbi időben háromszor kaptam meg, hogy biztos férfi vagyok, mert hát egy nő hogy is élvezhetné az anált... 🤦🏻‍♀️

Én is találkoztam itt már olyannal, aki egyértelműen nagyot mondott, de nem kellene általánosítani.

2023. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

11. Én meg nőként nem találkoztam egy ilyen nővel sem és nekem sem volt még.


Pedig volt nem egy hüvelyi és talán G-pont orgazmusom is és szex alatt mindig van csikló orgazmusom.


Én nagyon sok mindenre nyitott vagyok, de nekem az anál rossz élmény volt és a mostani párom pénisze túl nagy.


Attól hogy neked van és jó, a nők többsége nem szereti. :)

2023. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%
Nyugi itt még a kérdést se lehet elhinni.
2023. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Én eddig 3 barátnőmmel szexeltem análisan.


Egyiknek sosem volt anális orgazmusa, hüvelyi is csak nagyon ritkán, csiklóval viszont könnyebben elélvezett.


Másik lány análisan is néha elment, de ő hüvellyel is kicsit könnyebben, csiklóval pedig aránylag gyorsan.


Harmadik lány análisan is nagyon könnyen elment, hüvellyel szintén, csiklóval meg baromi gyorsan, szinte másodpercek alatt. Ő kimondottan szerette és rendszeresen kérte is az anált, és kb ugyanannyit análoztunk mint ahányszor hüvelybe.


Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy akinek van hüvelyi orgazmusa, csak annak lehet anális is. Minden nő más, van akinek megy, van akinek nem.

2023. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
14. Nekem volt nem egy hüvelyi, anál soha.. :)
2023. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Oldfire ***** válasza:
75%
Mert divat. Aki nem hazudik, azt elkönyvelik maradinak.
2023. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt nem értem mi rosszat írtam azzal, hogy le kellett pontozni a 15-ös válaszom, amikor a 12-es is az enyém xD
2023. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!